BELLMAN  Rodyklinis žadintuvas

Bellman Žadintuvas BE1340

Bellman Žadintuvas yra puikus produktas žmonėms, kurie norėtų turėti patikimą žadinimo signalą ryte. Žadintuvas gali Jus žadinti šviesos blyksniais bei akustiniu skambėjimu, kuris su laiku garsėja ir keičia savo toną/skambėjimo dažnius. Be to Bellman Žadintuvas gali aktyvuoti vieną arba du lovos vibratorius (žr. priedus), kurie, padėti po pagalve(-ėmis), sukelia aiškų vibravimą skambėjimo metu. Be to Bellman Žadintuvas gali būti prijungtas prie telefono ir aiškiai signalizuoti visais minėtais būdais apie telefono skambutį.

Bellman Žadintuvas taip pat turi žadinimo uždelsimo funkciją, kuri reiškia, kad žadinimo funkcija vėl įsijungs po 4 minučių. Tam kad galėtumėte pamatyti kiek yra valandų, laikrodžio ciferblatas yra apšviečiamas skambėjimo metu, arba paspaudus žadinimo uždelsimo mygtuką. Tam, kad laikrodis būtų patikimas, vidiniai akumuliatoriai užtikrina patikimą žadintuvo veikimą net nutrūkus elektros tiekimui.

Modelis BE1340

Maitinimas: maitinamas pridėtu maitinimo bloku iš elektros tinklo. Atsarginis maitinimo šaltinis - NiMH vidiniai akumuliatoriai, maitinantys Žadintuvą nutrūkus elektros tiekimui.

Detalės: Gabaritai 110 x 130 x 92 mm (P x A x S). Ciferblato diametras 78 mm ø. Spalva balta su raudonais mygtukais ir stoveliu.


Galimi priedai:

Lovos vibratorius

Lovos vibratorius yra dedamas po pagalve ir naudojamas Jums pažadinti ar informuoti apie telefono skambutį.