INFORMACIJA

Šioje temoje rasite informacijos apie klausos netekimą, jo keliamas problemas ir jų sprendimo būdus, klausos aparatų technologijas, naudingus patarimus bei nuorodas į kitus interneto puslapius.

Abejojantys ar gerai girdi galės pasitirkinti savo klausą, tiesiog internete: "klausos testas internete". Siūloma testą atlikti kelis kartus, tylioje aplinkoje, susikaupus.

Tėveliai (ir ne tik) galės sužinoti apie klausos netekimą, audiologinius tyrimus ir klausos protezavimą. Neprigirdintieji - apie klausos netekimo priežastis ir simptomus, abipusį klausos protezavimą, skaitmenines technologijas, likimo draugo straipsnį. Kenčiantys nuo ūžesio galvoje galės plačiau sužinoti apie šį nemalonų reiškinį ir jį nuslopinti ar bent jau žymiai palengvinti (Tinnitus - vaiduoklis neegzistuojančio garso pavidalu).  

Taip yra UAB "Klausos technika" vadovo straipsnis trumpai aprašantis šiuolaikinius klausos aparatus. Taip pat rasite naudingas nuorodas į kitus tinklapius, susijusius su klausa, jos protezavimu, pagalbines priemones, organizacijas Lietuvoje, kurios gali padėti (ir padeda).