BELLMAN VISIT TELEFONO/UNIVERSALUS SIŲSTUVAS

 

Bellman Visit Telefono/Universalus siųstuvas
BE1123

Bellman Visit Telefono/Universalus siųstuvas yra Bellman Visit sistemos dalis, padedanti Jums atkreipti dėmesį į telefono skambučius. Šis siųstuvas taip pat yra naudojamas su visa eile naudingų Bellman Visit sistemos priedų.
Siųstuvo įrengimas yra itin paprastas, tiesiog reikia prijungti Visit Telefono/Universalų siųstuvą kartu su telefonu prie telefono lizdo, naudojant pridėtą telefono šakotuvą. Aktyvuotas telefono skambinimo, Telefono/Universalus siųstuvas pasiunčia radio signalą į Bellman Visit imtuvą(-us) Jūsų perspėjimui.

Atjungtas nuo telefono linijos Telefono/Universalus siųstuvas gali atlikti visą eilę kitų funkcijų: būti naudojamas kaip kvietimo/perspėjimo mygtukas ar, kartu su kitais įrenginiais/priedais (kontaktiniu įėjimo kilimėliu, įvairiomis išorinėmis relėmis/jungikliais ar magnetiniais kontaktais) tam, kad, pavyzdžiui, perspėtų apie įeinančius žmones, durų/langų atidarymą ir t.t.

Modelis BE1123

Maitinimas: 1 vnt. x 9 V baterija. Baterijos tarnavimo laikas tarp. 3 ir 10 metų, priklausomai nuo baterijos tipo (šarminė ar ličio).

Detalės: matmenys 60 x 98 x 30 mm (P x A x S). Baltos spalvos su raudonu patikrinimo/kvietimo mygtuku. Komplektuojamas su telefono šakotuvu ir laidu.