BELLMAN VISIT GAISRO SIGNALIZACIJOS SIŲSTUVAS

 

Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas
BE1280/1285

Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas perspėja Jus apie gaisrą. Jis yra tvirtinamas prie lubų, lygiai taip pat, kaip ir paprastas gaisro detektorius. Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas yra aktyvuojamas gaisro dūmų ir pasiunčia radio signalą į vieną ar keletą Bellman Visit imtuvų, kurie perspėja apie pavojų. Kartu su Bellman Visit imtuvu(-ais) šis įrenginys gali būti naudojamas pavyzdžiui kelionėse.

Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas yra gaminamas dviejų modelių su skirtingais dūmų detektoriais. Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas BE1280 naudoja optinio tipo detektorių, kuris yra patvirtintas visose Europos valstybėse.  Optinis detektorius geriausiai tinka detektuoti rusenančius/rūkstančius gaisrus, pavyzdžiui gaisrus prasidėjusius nuo cigaretės ar elektros laidų perkaitimo. Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas BE1285 naudoja jonizacinį detektorių, kuris yra patvirtintas naudojimui daugumoje Skandinavijos šalių ir Anglijoje (Jungtinėje Karalystėje). Jonizacinis detektorius yra labiausiai tinkamas atpažinti sprogstančius gaisrus, pavyzdžiui gaisrą, prasidėjusį susprogus TV imtuvui.

Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas yra saugus naudoti, - jis informuoja vartotoją apie pradėjusią sekti bateriją, be to siunčia signalus visais Bellman Visit sistemos kanalais ir „permuša“ visus kitus sistemos signalus, jei tokie yra.

Modelis BE1280 (optinis), BE1285 (jonizacinis)

Maitinimas: 1 vnt. x 9 V baterija. Baterijos tarnavimo laikas apie 1 metai.

Detalės: 128 x 50 mm (P x A). Baltos spalvos su išorine antena.