KLAUSOS SPRENDIMŲ PAVYZDŽIAI

 

Nešiojate klausos aparatą? Ar atpažįstate tokias situacijas?

- negirdite durų, telefono skambučių, žadintuvo kai miegate,

- nenaudojate klausos aparato būdami vieni namuose, todėl praleidžiate skambučius, neišgirstate vaikučio verkimo, negirdite, kad prie durų skambina,

- klausos aparatas nepadeda išgirsti tylių garsų, pavyzdžiui telefono, durų skambučių.

 

Ar esate įsitikinę, kad girdite visus telefono skambučius, durų skambutį?

Ar esate įsitikinę, kad išgirsite gaisro signalizaciją?

Ar žadintuvas Jus visada pakelia?

Dauguma klausos aparatų naudotojų nusiima juos eidami miegoti be to dalis nenešioja klausos aparato, kai yra vieni namuose. Be to dėl techninių priežaščių, ypač analoginių klausos aparatų atveju, jie ne visada išgirsta tylesnius arba nutolusius garsus...

Nenešiojate klausos aparato? Ar atpažįstate tokias situacijas?

- Nors neišgirstate kai kurių garsų, tačiau manote, kad Jums dar nereikia klausos aparato arba tiesiog nenorite jo nešioti.

- Jūs turite labai gilų klausos netekimą arba esate kurčias, todėl didžioji dalis ar visas garsų pasaulis Jums yra „nepasiekiamas“.

Ar žinote kada skambina į duris?

Ar žinote kada Jūsų  vaikutis verkia?

Ar esate įsitikinęs, kad išgirsite gaisro signalizaciją?

Ar Jus pakelia žadintuvas?

Klausos aparatai yra puikūs klausos pagalbinikai, kurie padeda žmonėms girdėti žymiai geriau. Tačiau ką daryti, jei Jūs nenorite nešioti klausos aparato ar manote, kad Jums dar jo nereikia ar tiesiog dėl didelio klausos netekimo ar kurtumo klausos aparatai Jums jau nebegali padėti?

 

Kas yra Bellman Visit?

 

Bellman Visit yra moderni bevielė perspėjimo sistema. Jie padeda neprigirdintiesiems ir kurtiesiems atpažinti įvairius skambučius ir perspėjimo signalus tokius kaip durų ar telefono skambutis,  vaikučio verksmas ar gaisro signalizacija.

Bellman Visit susideda iš įvairių siųstuvų siunčiančių informaciją apie įvairius garsinius signalus į įvairius imtuvus. Imtuvai perspėja Jus apie konkretų garsinį signalą:
- sustiprintais garsais: įvairiais sustiprintais tonais informuodama iš kur „atėjo“ signalas,


- vizualiai: blyksnės mirksėjimu, spalvotomis lemputėmis informuodama apie signalo šaltinį,


- vibracija: skirtingais vibravimo būdais nurodydama garso šaltinį.


Ką Bellman Visit sistema gali duoti man?

Judėjimo laisvę!  Saugumą!

Laisvę rinktis!

Išnaudodama bevielio ryšio privalumus Bellman Visit leidžia Jums laisvai judėti namuose ir netgi kieme ir Jūs vis dar būsite informuojamas apie visus svarbius garsus. Be to visai paprasta pasiimti visą sistemą su savimi į kelionę!
 Naudodami Bellman Visit, Jūs jausitės saugiai. Kur bebūtumėte svarbūs Jums skambučiai ir garsai pasieks Jus. Bellman Visit veikia net nutrūkus elektros tiekimui, pavyzdžiui gaisro (ir ne tik) metu.

Bellman Visit yra itin lanksti sistema, kuri leidžia „kaip iš kaladėlių“ susidėlioti Jums reikalingą individualų sprendimą.  Įvairūs siųstuvai ir imtuvai gali veikti esant bent kokiai jų kombinacijai!


Keletas Bellman visit naudojimo pavyzdžių

1 situacija: Gofrei nešioja klausos aparatus abiejose ausyse. Jo žmona Kristina paprastai perspėja Gofrei, jei telefonas ar durų skambutis skambina. Tačiau tada, kai yra vienas namie, jam sunku išgirsti šiuos signalus. Be to jis jų visiškai negirdi būdamas kieme ar išėjęs į garažą... 

- Plačiau »

2 situacija: Silvija nenori nešioti klausos aparato. Jau kuris laikas jos draugės sako jai, kad jie nori jai prisiskambinti, tačiau ji nekelia ragelio, nors vėliau sako, kad tuo metu buvo namuose...

- Plačiau »

3 situacija: Martinas ir Mimi, abu kurti, norėjo kuo parastesnio: kuo lengviau instaliuojamo ir kuo paprasčiau naudojimo sprendimo, kuris perspėtų juos kada jų kūdikis Suzana verkia, be to kada skamba durų skambutis ir tekstinis telefonas ir, dėl viso pikto,  kada suveikia gaisro signalizacija. Martinas taip pat norėtų laiku atsikelti ryte, nepažadindamas Mimi...

- Plačiau »