BELLMAN VISIT VIBRUOJANTI PAGALVĖLĖ

Bellman Visit vibruojanti Pagalvėlė
BE1270

 

Vibruojanti pagalvėlė yra dedama po pagalve. Miegant ji vibracijomis perspėja apie įvairius signalus ir įvykius. Bellman Vibruojanti pagalvėlė gali būti prijungta prie Bellman Visit Kišeninio imtuvo, Bellman Visit Pakrovėjo, Bellman Visit Blyksnės, Bellman Visit Žadintuvo ir Bellman Žadintuvo.

 

Modelis BE1270

 

Detalės matmenys: 88 x 88 x 27 mm (P x A x S). Baltos spalvos su raudonu neslystančiu padengimu abiejose pusėse. Jungiamojo laido ilgis apie 2 metrai.

 


NAUDOJAMAS SU ŠIAIS ĮRENGINIAIS:

Bellman Žadintuvas


Bellman Žadintuvas yra puikus pasirinkimas norintiems laiku pabusti ryte.

 

 Nešiojamas imtuvas


Bellman Visit Nešiojamas imtuvas priima signalus iš įvairių Visit siųstuvų ir perspėja Jus naudodamas visą eilę garsinių ir šviesos signalų skirtingiems įvykiams.

 

Pakrovėjas


Bellman Visit Pakrovėjas yra naudojamas pakrauti Bellman Visit Kišeninio imtuvo akumuliatorius bei atlieka kitas funkcijas.

 

 Rankinio imtuvo kroviklis

Rankinio imtuvo, pačio mažiausio Bellman Visit sistemos imtuvo kroviklis ne tik pakrauną rankinio imtuvo vidinį pakraunamą elemeną, bet ir krovimo metu gali pažadinti naudotoją bet kuriam Bellman Visit siųstuvui perdavus signalą.

 

Imtuvas Blyksnė


Bellman Visit imtuvas blyksnė patraukia Jūsų dėmesį ryškiais blyksniais ir spalvotomis lemputėmis.

 

Žadintuvas imtuvas


Bellman Visit Žadintuvas yra puikus pasirinkimas norintiems laiku pabusti ryte. Be to jis taip pat informuoja Jus apie visus Bellman Visit siųstuvų signalus.