INTUIS.  NUJAUČIA  KO  JUMS  REIKIA

     

 INTUIS™ Siemens klausos aparatų šeima nustato naujus standartus tarp vidutinės klasės klausos aparatų, siūlydama girdėjimo lengvumą, esminius patobulinimus klausos aparatų veikime bei patikimume už prieinamą kainą.

INTUIS klausos aparatai gali būti pačių įvairiausių modelių, tipų ir spalvų, taigi tikrai surasite sau tinkamą variantą kiek pagal klausos netekimą tiek ir pagal savo estetikos skonį.

 
Papildomai be asmeninio dizaino ir nešiojimo komforto, INTUIS apjungia savyje patikrintas praktikoje patikimumo ir kokybės gerinimo technologijas. Atitinkamos technologijos apsaugo klausos aparatus nuo ausies sieros, prakaito ir drėgmės, o naudojamos gamybos inovacijos užtikrina ilgalaikį klausos aparato tarnavimą, nesikeičiant jo savybėms. 


INTUIS - lengva girdėti, nėra tik reklaminis šūkis. Jis pagrįstas realiomis technologijomis, paaiškintomis žemiau: 

- Lengvas suvokimas

- Lengvas klausymasis

- Tiesiog patikimumas 

 

INTUIS šeima atstovauja dar vienam Siemens vizijos gabalėliui, kaip padėti vaikučiams girdėti

INTUIS siūlo daugiau vaikams, negu bet kuris kitas  šios klasės sprendimas. Faktiškai INTUIS Dir ir INTUIS SP Dir modeliai turi visas reikalingas savybes reikalingas jų pritaikymui kūdikiams ir vaikams su bet kokiu klausos netekimu, už prieinamą kainą. Be to mažas, bet galingas mini užausinis aparatėlis (INTUIS  S) bei atviros ausies aparatėlis (INTUIS  Life) taip pat kaip ir individualūs modeliai, siūlo puikų sprendimą vyresniems vaikams ir paaugliams. 

Lengvas suvokimas

Kryptinių mikrofonų technologija yra vienintelė patikimai patvirtinta klausos aparatų technologija, kuri, kaip parodė visa eilė mokslinių tyrimų, gali žymiai pagerinti kalbos suvokimą triukšmingoje aplinkoje. INTUIS siūlo kryptinius mikrofonus beveik visuose modeliuose.

Lengvas klausymasis

Iki šiol švilpimo slopinimas buvo naudojamas beveik išimtinai tik „premium“ klasės (= brangiuose) klausos aparatuose. Tačiau laikai keičiasi. Visi INTUIS modeliai turi momentinės reakcijos dinamines švilpimo slopinimo sistemas. Siemens švilpimo slopinimas yra toks intuityvus, kad spėja nuslopinti švilpimą iki jam atsirandant, be to nepaveikia nei klausos aparato stiprinimo ar dažninių charakteristikų, taigi garso kokybė bei suprantamumas nepakinta. Su INTUIS, galėsite mėgautis aplinkiniais garsai be erzinančio švilpesio ar cypčiojimų.

Siemens integravo naujausius triukšmų slopinimo technologijų pasiekimus į šiuos klausos aparatus tam, kad INTUIS klausos aparatėliai galėtų būti be diskomforto dėvimi ir labai triukšmingose situacijose. Nuolatiniai triukšmai tokie kaip šaldytuvo burzgimas, oro kondencionieriaus ūžimas ar gatvės triukšmas būtų efektyviai prislopintas! Taigi nešiotojas gali užtikrintai ir netrukdonai bendrauti, bei nešioti klausos aparatą nevarginamas supančio triukšmo. Esant situacijai kai yra vien triukšmas (niekas nekalba) Skaitmeninis Triukšmo Slopinimas sugeba nuslopinti triukšmą net iki 20dB.
 
Mikrofono triukšmo slopinimas

Ši triukšmo slopinimo sistema nuslopina ne tik mikrofono šnypštimą tyloje, bet ir nepageidautinus tylius triukšmus, skirtingai nuslopinant triukšmą skirtinguose dažniuose, – visiškai nepakenkiant tylios kalbos girdimumui.

Tiesiog patikimumas

 Visuose INTUIS užausiniuose klausos aparatuose yra naudojama pati naujausia nano padengimo technologija –pirmą kartą sukurta Siemens – tam kad apsaugoti šiuos klausos aparatus nuo drėgmės tokios kaip prakaitas, tuo būdu užtikrinant ilgametį klausos aparatų veikimą be sutrikimų.

INTUIS kryptiniai mikrofonai yra naudojami su Fazės bei Amplitudės autokalibravimo technologiją, kai pats aparatas suderina savo kryptiškumą, neleisdamas laikui bėgant blogėti savo charakteristikoms, kas, deja, yra itin paplitęs reiškinys tarp kitų gamintojų klausos aparatų.

 

Visi INTUIS įausiniai modeliai turi galimybę būti pagaminti su nauja C-Guard ausies sieros apsaugojimo sistema – apsaugančia nuo drėgmės ir sieros patekimo į klausos aparato vidų ir garso kokybės pablogėjimo.

 

 

Naudojant pilnai kompiuterizuotą gamybos procesą, INTUIS individualūs (įausiniai) modeliai turi savyje garsiakalbio amortizatorių, kuris padidina klausos aparatų atsparumą smūgiams ir užtikriną didesnį jų patikimumą. Naudojant amortizatorių su naujais geležies skysčio garsiakalbiais, kombinaciją užtikrina itin aukštą patikimumą bei akustinį stabilumą. Ši technologija atveria naujas galimybes atsirasti itin galingiems pilnai kanaliniams klausos aparatams (sekite naujienas).

 

INTUIS klausos aparatų šeima

INTUIS siūlo pilną modelių liniją tinkančią bet kokiam klausos netekimui. Kryptiniai mikrofonai yra ne tik galinguose ar super galinguose modeliuose bet ir mažyčiuose „S“, bei didesniuose įausiniuose modeliuose. Individualūs įausiniai klausos aparatų modeliai be to turi ir naują galingesnį, nei dauguma rinkoje esančių, Mikro pilnai kanalinį modelį. INTUIS šeima netgi turi pilnai atviros ausies Life tipo klausos aparatą — pirmąjį šioje klasėje, už tikrai gerą kainą. Taigi INTUIS šeimoje yra kažkas visiems.

INTUIS. Efektyvu, patikima ir tiesiog intuityvu

 

Komfortas. Nuo pačių pradžių. 

INTUIS yra labai komfortabilus klausos problemų sprendimo būdas. Tyrimais įrodyti ir pažangūs spredimai yra įgyvendinti visuose šios šeimos produktuose. Glotnus ergonomiškas dizainas, atkartojanti ausies linkius forma, viskas patogiam kasdieniam naudojimui. Tie kam norėtųsi atviros ausies sprendimo, skirtas INTUIS Life su itin plonu, minkštu, neužblokuojančio ausies atviru įdėklu, - patogiam ir nepastebimam nešiojimui. 

Visi įmanomi individualūs modeliai, įskaitant naująjį galingesnį Micro kanalinį modelį su papildomų programų galimybe, daro INTUIS šeimą patogiausiu, ekonomiškiausiu ir pajėgiausiu vidutinės klasės klausos problemų sprendimu šiandienai.