CEDIS SanDry - PROFESIONALI  PRIEŽIŪRA

Cedis SanDry atstovauja naują profesionalių higienos įrenginių kartą. Cedis SanDry Premium užtikrina optimalią apsaugą nuo bakterijų ir švelniai išdžiovina Jūsų klausos aparatus / įdėklus / užausinius kochlearinių implantų kalbos procesorius vieno ciklo metu. Šiuos įrenginius itin paprasta naudoti ir valyti.

 - dezinfekcija ultravioletine šviesa
- elektrinis šildytuvas džiovinimui
- automatinis ultravioletinės šviesos išjungimas po 5 minučių
- automatinis ultravioletinės šviesos išjungimas atidarius įrenginį
- elektrinis šildytuvas su laiko kontrolės funkcija (3/6 val.)
- 6 valandų intensyvus džiovinimas, kai yra susikaupę daug drėgmės
- lengvai atidaromas dangtelis su magnetiniu užraktu
- maitinimo šaltinis: 5 V tinkle transformatorius (100 - 240 V) ir USB / mini USB laidas
- ilgalaikis šviesos šaltinis
- patogus dydis
- jokių papildomų priedų ar eksploatacinių medžiagų 


Tai profesionali įranga švelniai visos klausos sistemos dezinfekcijai ir išdžiovinimui. Džiovina, apsaugo ir dezinfekuoja vienu metu. SanDry užtikrina, kad Jūsų klausos sistema veiks be gedimų labai ilgai.

Reguliarus klausos sistemos apšvitinimas ultravioletiniais spinduliais užtikrina optimalią apsaugą nuo bakterijų ir virusų – be jokių skysčių ar priedų. Netgi itin atsparios bakterijos yra nukenksminamos ultravioletinių spindulių.

Drėgmė klausos aparate ar kalbos procesoriuje, pavyzdžiui dėl prakaitavimo, gali labai greitai pakenkti sudėtingai vidinei elektronikai, kas blogina garso kokybę ir gali netgi keletą kartų sutrumpinti įrenginio tarnavimo laiką. Cedis SanDry Premium švelniai dezinfekuoja ir išdžiovina klausos aparatą/kalbos procesorių/ausies įdėklą. Tai žymiai prailgina šių įrenginių tarnavimo laiką.


Įrenginio charakteristikos:


Ultravioletinių spindulių lempos galia: 1.0 W
Ultravioletinių spindulių bangos ilgis: 253.7 nm (be ozono)
Maitinimo šaltinis:
- Įvestis: kintama srovė 100 – 240 V ~ 50/60 Hz
- Išvestis: nuolatinė srovė 5 V 0.5 A
Džiovinimo temperatūra: 45 °C +/-5 °C (113 °F +/-9 °F)
LED indikacija: LED su spalvos keitimo funkcija (mėlyna-raudona)
Išoriniai matmenys: Ilgis 150 x Plotis 72 x Aukštis 40.5 mm
Vidinės kameros matmenys: Ilgis 85 x Plotis 53 x Aukštis 17 mm


KITOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS KLAUSOS APARATAMS

Tam, kad klausos aparatas  Jums tarnautų ilgai, jam reikia geros priežiūros. Tam yra skirtos klausos aparatų priežiūros priemonės.

Klausos aparatėlis yra sudėtingas elektroninis įrenginys. Kaip ir visa elektronika jis yra jautrus drėgmei. Drėgmė kaupiasi aparatėlio viduje kai jį nešiojate drėgname ore, pavyzdžiui lyjant, esant rūkui ar paprasčiausiai virtuvėje. Drėgmė prasiskverbia į klausos aparatėlį ir Jums prakaituojant. Nors klausos aparatai yra apsaugoti nuo drėgmės, juos reikia papildomai džiovinti ir tada jie Jums tarnaus daugelį metų. Klausos aparatėlių džiovinimui yra skirtos vadinamosios džiovinimo tabletės.

 

UAB „Klausos technika“ galite įsigyti CEDIS džiovinimo tablečių. Jos ištraukia iš klausos aparatėlio susikaupusią per dieną drėgmę. Tablečių naudojimas yra paprastas. Išimkite vieną tabletę iš sandarios pakuotės. Popieriaus dengiančio tabletės viršų nuplėšti nereikia. Tabletę įdėkite į sandarų, užsukamą indelį. Vakare į indelį su ten esančia džiovinimo tablete įdėkite klausos aparatą, o indelį užsukite. Tam, kad džiovinimas būtų efektyvesnis, galite atidaryti baterijos skyrelį.

 

 

Vienos džiovinimo tabletės, džiovinant vieną klausos aparatą paprastai užtenka dviems - trims mėnesiams. Džiovinimo tabletė negali atlikti savo darbo tada, kai jos spalva iš oranžinės pasikeičia į baltą. Tada laikas keisti tabletę kita.

   

 

 Ausies įdėkliukai, jungiantys užausinį klausos aparatą su ausimi, gan greitai apsivelia ausies išskiriama siera. Padėti išlaikyti juos švarius Jums padės specialios plovimo tabletės. Plovimo tabletę reikia ištirpinti švariame vandenyje ir vakare įmerkti, atjungtą nuo klausos aparato, įdėklą. Per naktį susikaupusi siera bus ištirpinta. Beliks tik išpūsti drėgmę iš šlagutės, nusausinti įdėkliuką ir, sujungus su klausos aparatu, toliau jį naudoti.

   
  Pas mus jūs taip pat galite įsigyti kompleksinį klausos aparatų priežiūros rinkinį, kurį sudaro džiovinimo ir plovimo tabletės, konteineriai klausos aparatų džiovinimui ir įdėklų plovimui, bei kriaušė įdėklo džiovinimui.