BELLMAN  VISIT  RANKINIS  IMTUVAS

 

Bellman Visit Rankinis imtuvas BE1560 ir jo kroviklis BE1570

 

Bellman Visit Rankinis imtuvas priima signalus iš įvairių Bellman Visit siųstuvų ir Jus perspėja naudodamas įvairius vibracinius ir šviesos signalus, skirtingus skirtingiems įvykiams. Tai pats mažiausias iš Bellman Visit sistemos (ir ne tik) imtuvų. Atrodo ir yra tokio dydžio, kaip rankinis laikrodis. Aiškios vibracijos ir simbolinės indikacijos patrauks Jūsų dėmesį nesvarbu ar skambina telefonas, ar verkia vaikas, ar kažkas spaudžia durų skambutį, ar suveikė dūmų daviklis, etc. Paprasta ir patogu! 

 Modelis BE1560

Maitinimas: 1 x 1.2 V VARTA V40H pakraunama NiMH baterija. Baterijos dangtelį galima atidaryti monetos pagalba. Veikimo laikas: apie 30 valandų; pakrovimo laikas: apie 8 valandos. Jei baterija visiškai išsikrovusi, rankinį imtuvą vis dar galima naudoti, jį įdėjus į pakrovėją (BE1570). Detalės: matmenys P x A x S: 38 x 12 x 49 mm, svoris: su baterija: 27 g, be baterijos: 25 g; spalva: Balta su su juoda viršutine dalimi ir pilku funkcijų mygtuku.

Kroviklis: modelis BE1570

Matinimas: iš elektros tinklo: 7.5 V nuolatinė srovė/1500 mA su kartu pateikiamu maitinimo bloku BE9201; iš baterijų (nutrūkus elektros srovei, ar naudojant ten, kur nėra el. tinklo, pvz.: vasarnamyje): 4 x 1.2 V/600 mA NiMH TMK AAA60CT vidinės pakraunamos baterijos. Detalės: matmenys P x A x S:: 95 x 100 x 117 mm, svoris: be baterijų: 135 g, su baterijom: 185 g, spalva: balta, laido ilgis: 1.7m.


 Rankinis imtuvas
BE1560 / BE1570

 

Bellman Visit 868 rankinis imtuvas BE1560 yra vienas iš Bellman Visit 868 sistemos imtuvų. Naudojant kartu su Bellman Visit pakrovėju BE1570, jo vidiniai akumuliatoriai gali būti pakrauti.

  

Judėkite be apribojimų


Rankinis imtuvas yra nešiojamas ant riešo ir leidžia neprigirdintiems ar kurtiems asmenims visiškai laisvai judėti, atlikti yprastus darbus namuose ar sode, nebijant praleisti svarbaus skambučio ar lankytojo. Taip pat veikia ir su kitais Bellman Visit 868 sistemos siųstuvais (vaiko verkimo, gaisro aliarmo, įėjimo signalizavimo etc.)


Dydis

Juntamos vibracijos ir aiškūs lempučių parodymai informuoja apie įvairius įvykius, pavyzdžiui kada svečias stovi prie durų, verkia vaikutis, skamba telefonas, etc. Rankinis imtuvas yra ne didesnis už paprastą rankinį laikrodį, o jo veikimo nuotolis leidžia laisvai lvaikščioti kad ir sode ir patikimai gauti signalus apie įvykius.


Vibruojanti pagalvėlė


Akumuliatorių pakrovimui, rankinis imtuvas yra patalpinamas į pakrovėją BE1570. Prie pakrovėjo gali būti prijungiama vibruojanti pagalvėlė, taigi net ir miegant nepraleisite svarbių įvykių.