Best Sound  Technologija

Tai – HiFi analogas klauos aparatų pasaulyje

Best Sound technology

Siemens jau daug metų yra klausos aparatų industrijos lyderis ne tik dėl didžiausio inovacijų skaičiaus, bet ir dėl to, kad šios inovacijos tiesiogiai yra susijusios su neprigirdinčiųjų poreikiais. Pirmasis ir svarbiausias neprigirdinčiųjų reikalavimas yra Geresnė Klausa. Tačiau bet koks klausos pagerinimas yra neatsiejamas nuo Garso Komforto. Tai užtikrina, kad neprigirdintysis galės naudotis klausos aparatu ištisą dieną, išnaudodamas visas jo galimybes.


Deja, daugeliu atvejų Klausa (didžiausias girdimumas) ir Komfortas ne visada yra tarpusavyje suderinami. Tam, kad rastume optimalų balansą tarp Geresnės Klausos ir Garsų Komforto, reikia atsižvelgti į kiekvieno neprigirdinčiojo Individualius Poreikius ir pasirinkimą. Naujoji BestSound™ (geriausio garso) technologija tarp daugelio kitų gyvenimo patvirtintų savybių siūlo tris naujas technologijas sukurtas atitikti šiuos specifinius reikalavimus. Tai SpeechFocus (Kalbos Fokusas), FeedbackStopper (Švilpimo sustabdymas) ir SoundLearning 2.0 (antros kartos Mokymasis iš Garsų).

  • SpeechFocus buvo sukurtas Geresnei Klausai. SpeechFocus be perstojo analizuoja aplinką tam, kad pasiektų geriausią kalbos-triukšmo santykį ir automatiškai parinktų mikrofonų kryptiškumo konfigūraciją, kuri duoda geriausią kalbos suvokimą – nesvarbu, kur yra kalbantysis: iš priekio, iš šono ar iš nugaros. Plačiau: Geresnė Klausa.
  • FeedbackStopper – padeda optimaliam Garsų Komfortui. Ši technologija pasiekia efektyviausią švilpimo slopinimą apjungdama efektyviausią Akustinio Pėdsako (AcousticFingerprint) švilpimo slopinimą su nauja Momentinio Dažnių Postūmio (TransientFrequencyShift) technologija, eliminuodama švilpimą dar prieš jam atsirandant. Plačiau: Garsų Komfortas.
  • SoundLearning 2.0 yra pažangiausias ir efektyviausias savaiminio klausos aparato mokymosi algoritmas rinkoje, kuris geriausiai prisitaiko prie Individualių Poreikių. Automatiškai valdomas protingu situacijų detektoriumi, SoundLearning 2.0 „išmoko“ klausos aparatą vartotojo pasirinkto stiprinimo, garsų suspaudimo (tylių-stiprių garsų balanso) ir dažninės charakteristikos (tembro) atskirai ir nepriklausomai skirtingoms akustinėms aplinkoms. Plačiau: SoundLearning 2.0.
Geriausio Garso Technologija apjungią eilę technologijų skirtų:

Geresnei Klausai - technologijos skirtos:
 
   • girdimumo atkūrimui,
   • kalbos suvokimo triukšme pagerinimui,
   • triukšmo ir garso atspindžių (reverberacijų) „apėjimo“ naudojant bevielį ryšį.
 

Plačiau apie jas sužinosite skyriuje Geresnė Klausa.


Garsų Komfortui - technologijos skirtos:

  • švilpimo eliminavimui,
  • triukšmo nuslopinimui,
  • lokalizacijos optimizavimui,
  • girdimų dažnių išplėtimui.


Plačiau apie jas sužinosite skyriuje Garsų Komfortas.


Individualiems Poreikiams - technologijos skirtos:


• klausos aparato automatiniam prisitaikymui prie jo naudotojo garsinės aplinkos, atsižvelgiant į jo pasirinkimus.

Plačiau apie jas sužinosite skyriuje SoundLearning 2.0.

Taip pat galite paskaityti apie klausos aparatų reguliavimą: koks jis, kam jo reikia, kaip aparatai pritaikomi ne tik pagal audiogramą (klausos netekimą), bet ir pagal žmogaus gyvenimo būdą, aplinką, poreikius, t.y. kaip atliekamas individualus (asmeninis) klausos aparatų pritaikymas konkrečiam žmogui. Plačiau: Klausos aparatų pritaikymas.