CIELO 2 Active™

Įperkamas klausos sprendimas, kuris leidžia eiti į priekį

CIELO 2 Active. Jūs visiškai galite pamiršti, kad nešiojate klausos aparatą. Jis yra toks mažas. Tai komfortiškas. Ir taip paprasta naudotis. CIELO 2 Active turi visas reikalingas technologijas, todėl jūs galite daryti tai ką norite.

Nerimui - NE! Erzinimui - NE! Nervinimui - NE!

CIELO 2 Active suprojektuotas paprastai eksploatacijai ir maksimaliam komfortui. Jis visiškai automatiškas, taigi nereikia jaudintis dėl valdymo ir aparato reguliavimo. Unikali garsiakalbio ausies kanale konstrukcija padaro jį mažyčiu, lenvai nešiojamu ir ypač patogiu.

CIELO 2 Active yra ergonomiškas, sukurtas optimaliam įstatymui į ausies kanalą ir nešiojant praktiškai nematomas. Pritaikymas yra geitas ir paprastas su plačiu atviros ausies antgalių pasirinkimu visiems ausies kanalams. Jūs taip pat galite rinktis iš plataus spalvų diapazono prisitaikant prie plaukų ir odos spalvos.

Išlieka sausas kad ir kiek jūs prakaituojate

Su CIELO 2 Active, jūs galite eiti pasivaikščioti karštą dieną, leisti laiką sode, ar atsipalaiduoti šalia baseino nesirūpindami antraeiliais dalykais. Siemens įpatinga AquaProtect technologija padaro jį labiau atsparų drėgmei ir drėgnumui palyginus su kitais klausos aparatais.

Atsparus vandeniui su AquaProtect™

Šiame klausos aparate taip pat yra naudojama GORE™ membrana, uždengianti mikrofoną, taip apsaugant jį nuo prakaito, vandens ir kitų skysčių.

Klausos aparate naudojamas ir C-Guard™ barjeras, apsaugantis garsiakalbio antgalį nuo sieros ir drėgmės daugelį mėnesių.

Naudokite visą dieną ir visą vakarą vienu įkrovimu.

Ne paslaptis, kad klausos aparato baterijos žmonėms atsibosta. Jūs turite pasiruošti atsarginius elementus, kad išvengti netikėtumų kai pasibaigs. Taip pat mažytės baterijos yra sunkiai paimamos į ranką. Tai nėra problema CIELO 2 Active aparatui.

CIELO 2 Active gali būti naudojamas si stilingu, lengvai naudojamu pakrovėju, kuris padaro tradicines baterijas kažkuo iš praeities. Tiesiog klausos aparatas pastatomas į pakrovėją ir, tik po penkių valandų, pakrovėjas pats išsijungs ir klausos aparatas bus pasiruošęs toliau veikti.

Neverta nerimauti net jei jūs esate, pavyzdžiui iškyloje gamtoje ir negalite naudotis pakrovėju. CIELO 2 Active gali veikti ir su įprastinėmis klausos aparatų baterijomis.

Natūrali klausa. Intuityvus. Automatiškas.

Kartu su tradicinėmis technologijomis, CIELO 2 Active yra sukurtas, kad visakeriopai pagerintų jūsų klausą. Taip jūs galite gauti daug daugiau malonumo iš aktyvios veiklos. Pagerinkite klausą naudodamiesi eile technologijų kurios gaunamos kartu su CIELO 2 Active.

Jūs galite ilsėtis. Jis padaro visą darbą.

ePocket™ distancinis pultelis

Pasirenkamas ePocket™ valdymo pultelis suteikia jums patogumo, leidžia „pirštų galiukais“ lengvai valdyti aparato funkcijas ir nusiskaityti parametrus. Jūs galite pasireguliuoti aparatą paprastu, diskretišku ir patogiu būdu. Plačiau mūsų tinklapyje.


Daugiakanalis skaitmeninis signalų apdorojimas

Duoda puikią garso kokybę ir natūralų girdėjimą atkurdamas didžiąją dalį jūsų klausos.

Kalbos ir triukšmo valdymas.

Silpnina įkyrų triukšmą – durų trankymą ar šuns lojimą – tuo pačiu pagerinant kalbos kokybę. Plačiau mūsų tinklapyje.

Automatinė ir adaptyvi kryptinė mikrofonų sistema

Gerina kalbos supratimą triukšmingose aplinkose kaip vakarėliai, vestuvės ar kituose susibūrimuose. Plačiau mūsų tinklapyje.

Nešiojimo duomenų įsiminimas

Surenka informaciją apie jūsų klausymosi ypatybes įvairiose aplinkose, kad padėtų klausos aparatų specialistui greičiau atlikti tikslų reguliavimą. Plačiau mūsų tinklapyje.

Švilpimo slopinimo sistema

Mažina ar panaikina švilpimą automatiškai – nereaguodamas į tokius signalus kaip muzika ar mikrobangų krosnelės skambutis. Plačiau mūsų tinklapyje.

Vėjo triukšmo sumažinimas

Mažina vėjo sukeliamą triukšmą, taigi jūs galite mėgautis lauko malonumais be jokių kliūčių.