COMFORT  CONTEGO – BENDRAVIMO SISTEMA GERESNEI KLAUSAI

Contego yra bazinis ir pilnas sprendimas neprigirdintiesiems, naudojantis ausinėmis arba klausos aparatus, perjungtus į „T“ režimą (naudojant su ant kaklo kabinama telekilpa). Contego sistema yra skaitmeninė sistema, todėl ji siūlo eilę savybių, kokių nesiūlo jokia kita tradicinė, analoginė, FM sistema.

Taigi Contego tinka naudoti su bet kokios firmos klausos aparatais, jei jie turi teleritės režimą. Taip pat mūsų siūlomos skaitmeninės FM sistemos ypač gerai užsirekomendavo nešiojančiųjų kochlearinius implantus tarpe, kuriems kokybiškas, be pašalinių triukšmų garsas yra itin svarbus. Šiuo atveju FM sistemos jungiamos prie kalbos procesoriaus gamintojo pridedamu DAI laideliu, tuo pačiu, kuris naudojamas ir kalbos procesoriaus sujungimui su bet kokia audio aparatūra. Tiesiog prijunkite ir klausykitės.

Comfort Contego – skaitmeninė bendravimo sistema, skirta garso kokybei pagerinti. Skirtingai nuo tradicinių bevielių sistemų Contego moderni skaitmeninio garso apdorojimo sistema užtikrina itin aukštos kokybės garsą ir perduoda jį saugiais koduotais kanalais.

Siųstuvas ir imtuvas turi dvigubo fokusavimo vidinius mikrofonus,  kurių režimus pasirenka ir perjungia vartotojas. Mikrofonai gali veikti visakrypčiame arba kryptiniame režime, priklausomai nuo situacijos, be to jų jautrumas ir garsumas gali būti valdomi nuotoliniu būdu.

Contego turi visas funkcijas, kurių Jums reikia geresnei klausai, yra itin lankstus ir pritaikomas daugybėje situacijų, be to yra diskretiškas, lengvai naudojamas ir lengvai transportuojamas. Aukšta garso kokybė yra užtikrinama Švedų firmos Comfort Audio sukurta unikalia skaitmenine garso apdorojimo sistema.

Plačiau apie Contego savybes:

Skaitmeninė, bevielė, saugi sistema:

Garsas yra perduodamas skaitmeniniu būdu, kas eliminuoja iškraipymus ir triukšmą, tokius tipiškus tradicinėms FM sistemoms. To rezultatas: aukštos kokybės, švarus ir aiškus garsas.

Saugus, koduotas duomenų persiuntimas užtikrina pokalbių diskretiškumą.

Patogus naudojimas

Mažas, lengvas, ergonomiškas dizainas, aiškūs valdymo mygtukai, aiškus grafinis displėjus, suprantamas meniu ir lengvai pasiekiamos aiškios funkcijos užtikrina pilnai intuityvų valdymą. Nereikia junginėti prie klausos aparato jokių adapterių, nusiiminėti klausos aparato, užtenka tik perjungti jį į teleritės režimą. Be to imtuvo mikrofonas leis netgi teleritės režime girdėti ir aplinkinius garsus, tiek kiek Jūs norite, nes imtuve galima reguliuoti imtuvo mikrofono priimtų garsų stiprinimą, pasirinkti visakryptį ar kryptinį režimą.

Modernus dizainas

Diskretiška ir moderni išvaizda, įtakota šiuolaikinių kompiuterių ir mobilių telefonų madų. Funkcionalumas ir elegancija, vidinė antena, išlaikant glotnų dizainą.

Dvigubo fokuso mikrofonai

Contego siųstuvai ir imtuvai turi specialią garso fokusavimo sistemą naudojant visakrypčius ar kryptinius mikrofonus. Garsumo lygį vartotojas gali reguliuoti kiek imtuve, tiek ir siųstuve, nuotoliniu būdu.

16 valandų veikimo laikas su akumuliatoriumi

Contego naudoja “draugišką” aplinkai Ličio-Jonų (Li-Ion) pakraunamą bateriją, kuri  neturi atminties efekto, todėl gali būti naudojama ilgiau nei kitų tipų pakraunami elementai. Pakraunamos baterijos talpa leidžia Contego sistemą naudoti 16 valandų, o pakrovimas trunka tik 4 valandas. Naudojant sistemą neiškraunama klausos aparato baterija, o Contego taip pat nereikia pirkti vienkartinių baterijų. Sistema gali užtikrintai veikti 30 m atstumu.

Maksimalus funkcionalumas

Contegosistema yra pilnas garso kokybės pagerinimo sprendimas naudojant ausines arba “T” režimą klausos aparatėlyje. Platus priedų pasirinkimas leidžia naudoti sistemą su TV imtuvu, audio sistema, bei dauguma kitų garso šaltinių.

Gali būti naudojamas daugybe būdu, nes leidžia ne tik klausytis lektoriaus paskaitoje ar mokytojo pamokoje, bet ir bendrauti tarpusavyje. Tai leidžia tai, kad imtuvas kartu yra ir siųstuvas, pasirinkus vieną iš daugelio skaitmeninių kanalų galima bendrauti ir tarpusavyje. Keletas sistemos panaudojimo būdų:

 

 Paskaitose/pamokose

 

Susirinkimuose 

 
         
 

 Ekskursijose

 

 Automobilyje

 
         
 

 Parduotuvėje

 

 Namuose

 
         
 

 Pietaujant

 

 Žiūrint TV

 
         

CONTEGO sistemos valdymas

Privalumai, apžvalga

Comfort Contego sistema turi visą eilę savybių, kurių neturi dauguma, o kai kurių jokia šiuo metu siūloma kitų gamintojų FM sistema. Pirmiausiai tai yra skaitmeninis duomenų perdavimas tarp siųstuvo ir imtuvo. Tai reiškia, kad ryšio kokybė priėmimo zonoje visada yra ideali: jokių iškraipymų ar pašalinių triukšmų, nepriklausomai nuo atstumo tarp siųstuvo ir imtuvo, bei patalpose esančių elektrinių įrenginių. Kita labai naudinga savybė yra tai, kad imtuvas turi ir savo mikrofoną su atskiru garso reguliatoriumi. Naudotojas gali pats reguliuotis kokiu garsu nori girdėti iš siųstuvo ateinantį signalą ir kokiu garsu nori girdėti aplinką (neperjungiant klausos aparatų ir naudojant juos “grynos” teleritės režime). Iš principo imtuvą galima naudoti ir kaip asmeninį stiprintuvą, net nesant ar esant neįjungtam siųstuvui. Be to ir siųstuvas ir imtuvas turi du mikrofonų režimus: kryptinis, kai priimamas aiškiai be trukdžiu ior pašalinių garsų priešais esančio žmogaus balsą (siųstuve pvz.: mokytojo balsą); visakryptis, kai girdimi aplinkos garsai ir jaučiama patalpų akustika.  Valdymas, režimų perjungimas yra intuityvūs lengvai suprantami, nes viskas simboliškai yra atvaizduojama skystųjų kristalų ekranėlyje kiek siųstuve tiek ir imtuve. Valdymas vykdomas keletu mygtukų, kurie atlieka tik po vieną funkciją. Esant poreikiui mygtukus galima “užrakinti”, kas kai kuriais atvejais yra naudinga tėveliams. Sistemos darbo kokybe įsitikinti yra labai nesunku, nes į komplektą įeina ir ausinės. Jas prijungus vietoje telekilpos galima išbandyti sistemą ir gerai girdintiems asmenims, arba galima naudoti sistemą ir be klausos aparatėlių. Telekilpos yra gaminamos dviejų dydžių: suagusiems ir vaikams. Contego sistema pateikiama su visais įmanomais priedais: pakrovėju, nešiojimo rankine, ausinėmis, telekilpa, įvairiausiais laidais, leidžiančiais sistema jungti prie CD ar mp3 grotuvo, stereo sistemos, televizoriaus (SCART, ausinių išėjimas, “tulpių” pavidalo išėjimas). Su pakrovėju galima vienu metu krauti siųstuvą ir imtuvą, o jo prijungimas beveik analogiškas daugumos mobiliųjų telefonų kroviklio prijungimui. Sistema "kraunasi" apie 4 valandas, pasikrovusi pati išjungia krovimo režimą: taigi akumuliatorius nesuges. Pakrauta sistema veikia bent 16 valandų.  Sistemai nereikia prisegamo mikrofono, nes išbandžius (taip pat ir Lietuvoje) ji puikiai veikia prisegta prie drabužių ar pakabinta ant kaklo, netgi pakankamai dideliu atstumu nuo burnos, - ją itin lengva uždėti ir nuimti. Skaitmeninis procesorius eliminuoja galimą šnarėjimą trinantis imtuvui ar siųstuvui į drabužius. Neprigirdinčiųjų klasėms galima užsakyti Contego imtuvų rinkinius: vienas siųstuvas veikia su neribotu skaičiumi imtuvų, o gretimose klasėse esančios sistemos viena kitai netrukdo: yra galimybė naudoti vieną iš 64 skirtingų kanalų. Kanalo perjungimas atliekamas keletu mygtukų paspaudimų, kai siųstuvo pasiunčiamą signalą imtuvas ar imtuvai atpažįsta patys ir patys persijungia į atitinkamą kanalą.
 

Jei sudominom, siūlome atvykti ir išbandyti!