NEŠIOJIMO DUOMENŲ ĮSIMINIMAS (“data logging”)

   

Nešiojimo duomenų įsiminimo funkcija nešiojant klausos aparatą surenka informaciją apie klausymosi aplinką ir  pasirinkimus, tokius kaip:

  •  klausos aparato naudojimo laiką,
  •  garso reguliatoriaus padėtis,
  •  klausymosi aplinkas,
  •  garsumo pokyčius,
  •  programų naudojimą.
     
    Visa ši surinkta informacija yra leidžia daug tiksliau ir objektyviau pritaikyti klausos aparatą, užtikrinant greitesnį, komfortabilesnį ir asmeniškesnį pritaikymo rezultatą, kas, be abejo, leidžia naudotojui greičiau įprasti prie klausos aparato, komfortiškiau ir geriau girdėti visose kasdieninėse gyvenimo situacijose.

 

Kaip nešiojimo duomenų įsiminimas veikia?


Nešiojimo duomenų įsiminimas pateikia nešiotojo klausymosi aplinkų analizę. Kitaip tariant, Jūsų klausos aparatas surenka informaciją apie tai kaip Jūs girdite, apibendrina tą informaciją ir leidžia ją panaudoti tikslesniam klausos aparato pritaikymui. Vietoje to, kad darytų komplikuotus nustatymų pakeitimus, Jūsų klausos aparatas daro subtilius nustatymų pakeitimus Jums, remdamasis surinktais nešiojimo duomenimis. Tam, kad gautų reprezentatyvius duomenis apie Jūsų girdėjimo aplinkas ir įpročius, klausos aparatas turi būti nešiojamas bent vieną savaitę. 

 

Tai užtikrina tikslesnį ir greitesnį klausos aparato pritaikymą Jūsų poreikiams bei įmanomai geriausius klausos pojūčius.

 

Lyginant su “mokymosi iš nešiotojo” (DataLearning), nešiojimo duomenų įsiminimas automatiškai nesureguliuoja klausos aparato garso reguliatoriaus padėties ar nustatymų, jis tik surenka informaciją, kuri yra panaudojama pakartotinai atvykus pas klausos aparatų specialistą.  Nešiojimo duomenų įsiminimas (Data logging) yra būtinas ir kitai, pažangesnei funkcijai mokymuisi iš nešiotojo (DataLearning).