E2E WIRELESS™  BELAIDŽIO  RYŠIO TARP KLAUSOS APARATŲ TECHNOLOGIJA

Binauralinis klausos aparatų pritaikymas (klausos aparatų nešiojimas abiejose ausyse) visada buvo didelis privalumas žmonėms su abipusiu neprigirdėjimu. Tai siūlė pagerėjusią garso kokybę, geresnį kalbos suvokimą, lokalizaciją bei didesnį komfortą. 


Visos Siemens klausos aparatų šeimos, pradedant 300 ir 301 technologiniu lygiu, taip pat Jūsų patogumui siūlo bevielio ryšio e2e technologiją (Wireless™ “ear-to-ear”), vėliausią ir pažangiausią technologiją binauraliniam klausos protezavimui.

 

 

Dabar du klausos aparatai gali dirbti kaip viena sistema

 


Iki šiol, binauralinis klausos protezavimas reiškė du klausos aparatus, kurie dirbo nepriklausomai vienas nuo kito. Tačiau dabar situacija pasikeitė. Visi klausos aparatai, naudojantys e2e bevielį ryšį, veikia kartu, kaip viena vieninga sistema. Du klausos aparatai nuolat analizuoja ateinančius garsus ir automatiškai bei sinchroniškai (kartu, vienu metu) prisitaiko prie garsinės aplinkos tam, kad optimaliai pagerinti Jūsų klausos pojūtį.

Viskas automatizuota


Visi aukščiau minėti klausos aparatai su bevieliu ryšiu yra pilnai automatiniai. Tačiau jei jūs visgi norėtumėte kontroliuoti jų veikimą, galite naudotis bet kurio vieno iš klausos aparatų garso reguliatorių ar programų perjungimo mygtuku ir abu klausos aparatai reaguos į pakeitimus sinchroniškai, vienu metu. Taigi nereikia pirma reguliuoti vieną klausos aparatą, po to kitą tam, kad jie veiktų vienodai, - e2e ryšį turintys klausos aparatai tuo pasirūpins patys.

 

Valdykite klausos aparatus per atstumą


Valdyti Jūsų e2e bevielio ryšio sistemą galima dar lengviau, naudojant atskirai įsigyjamus ePocket™, ProPocket ar ePen (pažangiausiems klausos aparatasm ir TEK) distancinio valdymo pultelius. Šis mažiukas, diskretus įrenginys leidžia valdyti abu klausos aparatus paprastai ir nepastebimai. Be abejo, distancinis pultelis veikia ir nešiojant vieną klausos aparatą, jei protezuota tik viena ausis. Be to distancinis pultelis pateikia informaciją apie garso reguliatoriaus padėtį, programos numerį bei baterijos išsikrovimo lygį, kas labai patogu ne tik suaugusiajam, bet ir neprigirdinčių vaikučių tėveliams.

     


 Pasiruošus bet kuriuo metu


e2e wireless bevielio ryšio technologija yra įgyvendinta kiekviename 300-301 ir aukštesnės klasės klausos aparate, įskaitant visus įausinius, net ir pilnai kanalinius, modelius. Taigi, jeigu Jūs dabar naudojate vieną klausos aparatą, o ateityje planuojate įsigyti kitą, tai vos jį įsigiję, iškart galėsite naudotis e2e technologijos teikiamais privalumais, tokiais kaip klausos aparatų sinchronizacija ir visais kitais. Be to, bet kada įsigyjant antrą Siemens klausos aparatą, jam taikoma 10% nuolaida.