TRIUKŠMO  IR  KALBOS  SIGNALŲ  VALDYMAS  SIEMENS  KLAUSOS  APARATUOSE

 

Triukšminga aplinka visada buvo iššūkis neprigirdintiesiems: paprastesni klausos aparatai sustiprina ne tik kalbą, bet ir supančius triukšmus.  

Siemens dirba jau daugelį metų tam, kad klausos aparatai kuo efektyviau nuslopintų aplinkinį triukšmą ir teigiamai įtakotų kalbos suvokimą triukšmingose aplinkose.

Efektyvios triukšmo slopinimo sistemos yra tiesiog būtinos įvairiose situacijose, pavyzdžiui:  

Siemens inžinieriai kuria ir vysto kalbos triukšme valdymo sistemas klausos aparatams. Pradedant  LIFE™ šeima, Siemens siūlo naują kalbos ir triukšmo valdymo komponentą „garso glotninimą“. Kartu su "Triukšmo slopinimu" ir "Kalbos išryškinimu" visi trys komponentai veikia kartu, lygiagrečiai ir be perstojo tam, kad užtikrintų vartotojui puikią garso kokybę bet kokioje situacijoje.


Žemiau pateikta iliustracija parodo, kaip visi komponentai veikia tam, kad iškeltų, išryškintų kalbą triukšmingose aplinkose. Komponentas "Triukšmo slopinimas" pasirūpina nuolatiniais triukšmais. Komponentas "Kalbos išryškinimas" veikia tada, kai kalba ir triukšmas yra vienu metu. Kartu veikdami šie du komponentai užtikrina geriausią kalbos suvokimą triukšme. "Triukšmo slopinimas" ir "kalbos išryškinimas" yra daugumoje Siemens klausos aparatų šeimų  (pradedant 101-uoju technologiniu lygiu).