Klausos aparatai

UAB "Klausos technika" atstovauja SIEMENS Audiologische Technik GmbH Lietuvoje. Pas mus galite šio didžiausio pasaulyje klausos aparatų gamintojo technikos. SIEMENS šiuo metu gamina virš dešimties klausos aparatų šeimų, kurių kiekviena susideda iš visos eilės klausos aparatų.  Siemens gaminių gamoje rasite 5 - 25 klausos aparatų modelius bet kokiam neprigirdėjimo laipsniui ir bet kokiam stiliui: pačių mažiausių, pilnai kanale telpančių individualiai gaminamų klausos aparatėlių, patogiausių atviros ausies klausos aparatų, spalvingų jaunimui ir vaikams skirtų modelių,  itin galingų užausinių ir įausinių klausos aparatų. Tokio klausos aparatų modelių pasirinkimo nesiūlo joks kitas gamintojas, jokia kita firma. Todėl mūsų klientai turi didžiausias galimybes pasirinkti tinkamiausią sprendimą kainos, savybių, tipo, dydžio ir kitais požiūriais. 

Tuo pačiu tikslu mes visiems klientams siūlome galimybę išbandyti klausos aparatą savo įprastoje aplinkoje, t.y. žmogus kurį laiką, nerizikuodamas savo pinigais, gali nešioti sureguliuotą klausos aparatą ir tik tada spręsti ar jis jam tinkamas, o tik po to jį įsigyti (arba ne). 

SIEMENS - naujausi
SIEMENS - vaikams
SIEMENS - senesni
A&M - ekonominiai

Kadangi mes siūlome patį didžiausią klausos aparatų modelių ir jų savybių kiekį ir spektrą, legvesniam klausos aparato pasirinkimui pateikiame lenteles, apibūdinančias daugumos Siemens gaminamų klausos aparatų šeimų esmines savybes.
Platesnį klausos aparato bei konkrečios savybės aprašymą galite paskaityti paspaudę atitinkamą pavadinimą.

Nerasite pasaulyje dviejų žmonių su vienodu klausos netekimu ir vienodais poreikiais, todėl nėra ir klausos aparato, kuris vienodai gerai tiktų absoliučiai visiems. SIEMENS siūlo Jums labai platų klausos aparatų funkcijų, savybių ir stilių pasirinkimą. Pasirinkite klausos aparatų šeimą ir sužinosite kokias savybes ji Jums gali pasiūlyti. Neabejokite, kad kiekvienoje iš Siemens klausos aparatų šeimų atsiras 1-4 modeliai, kurie tiks jūsų klausos protezavimui. Pasirinkti Jums galime padėti ir mes. Jei norite tiksliau sužinoti kokie klausos aparatai Jums tinka, jų privalumus ir skirtumus, kainas ir įsigijimo sąlygas maloniai kviečiame atvykti pas mus. Tinkamam klausos aparato pritaikymui, apmokymui kaip juo naudotis gali prireikti 2 valandų, tačiau ir Jūs ir mes būsime tikri, kad tinkamas tinkamai parinktas ir tinkamai suderintas klausos aparatas bus ilgai ir komfortiškai nešiojamas ir “nešiojamas” tikrai ne stalčiuje.

Be SIEMENS klausos aparatų, UAB "Klausos technika" taip pat siūlo nebrangius, bet kokybiškus vokiečių firmos A&M ekonominės klasės skaitmeninius klausos aparatus.