MOTION: UŽIMTIEMS ŽMONĖMS

 

Popietė su draugais. Valanda ar dvi darže. Vakaras ant sofos, žiūrint įdomų filmą. Kad ir ką mėgtumėte daryti, Jūs per daug užimtas gyvenimu, kad leistumėte klausos netekimui Jums trukdyti. Jums Siemens sukūrė Motion™. Tai patogus klausos problemų sprendimas: Jūs jį užsidedate ir užmirštate. Su visomis technologijomis, kurių reikia, kad būtumėte savo pasaulyje. Siemens Motion. Kadangi Jūs turite svarbesnių reikalų.

 

     

 

Ar ne paprasta?

     Lengvas girdėjimas. Tam Siemens sukūrė Motion. Sukurtas žmonėms, turintiems vidutinį – didelį klausos netekimo laipsnį. Motion siūlo įvairius korpusų tipus bei technologinius lygius tam, kad atitiktų skirtingus vartotojų poreikius. Motion yra pilnai automatinis, taigi netgi labai sudėtingose girdėjimui situacijose nereikės keisti programų ar reguliuoti garso. Be to, visi užausiniai modeliai gali naudoti įkraunamus elementus ir specialų įkroviklį, taigi naudotojui nereikės keisti baterijų.  

Plačiau: lengvas girdėjimas

Motion yra visiškai automatinis

Motion yra visiškai automatinis, taigi netgi labai sudėtingose girdėjimui situacijose nereikės keisti programų ar reguliuoti garso. Išties, Motion 701 - Motion 501 mokosi Jūsų asmeninių nustatymų. Jo mokymosi iš garsų (SoundLearning™) savybė ne tik atsimena Jūsų pasirinktus garsumo nustatymus, bet dar ir išmoksta Jūsų pasirinkto tembro nustatymus tam, kad suteiktų Jums gerą, personalizuotą ir natūralesnę klausą.

     Motion gali būti naudojamas su pasirinktu distancinio valdymo pulteliu: itin grakščiu ePen™ (kairėje) ar ProPocket™ (dešinėje). Abu distanciniai pulteliai yra pakankamai maži, kad tilptų į Jūsų rankinę ar kišenę, ir leidžia Jums kontroliuoti visas klausos aparato funkcijas.

 

Motion pritaikytas lengvam naudojimui ir paprastam valdymui

Jūs galite valdyti Motion paprastai naudojamų distancinių pultelių pagalba. Motion taip pat turi Autophone telefoninės ritės technologiją automatiniam režimų perjungimui kalbant telefonu. Visi Motion užausiniai modeliai gali būti naudojami su įkraunamomis baterijomis, taigi nereikės rūpintis baterijomis ir jų keitimu. Motion taip gali veikti ir su tradicinėmis klausos aparatų baterijomis.

     Tam, kad įkrautumėte savo Motion užausinius klausos aparatus tiesiog įdėkite juos į paprastai naudojamą įkroviklį, iki dviejų aparatų vienu metu. Po penkių valandų įkrovimo Jūsų klausos aparatai bus paruošti veikti visą dieną ir vakarą. 


 Natūrali, patogi aplinka.

 

     Jūsų gyvenime garsai Jus visada supa, taigi intuityvus žinojimas, iš kur atsklido kiekvienas garsas, yra itin svarbus natūraliam girdėjimui. Motion 700 užausiniai klausos aparatai leidžia Jums tiksliau nustatyti garso šaltinį, naudojant dvi inovacines technologijas: TruEar™ ir e2e wireless™ 2.0.

Plačiau:

Motion 701 bei Motion 501 užausiniai modeliai leidžia Jums tiksliai ir intuityviai nustatyti garso šaltinius kombinuojant dvi inovacines technologijas: TruEar™ ir e2e wireless™ 2.0.


Motion 701 bei Motion 501 modeliai taip pat turi briliantinio garso (SoundBrilliance™) savybę, informacinę technologiją, kuri gali pagerinti Jūsų aukštų dažnių (iki 12 kHz) suvokimą turiningesnei, pilnesnei garso kokybei.


TruEar („tikra ausis“) imituoja išorinės ausies akustines funkcijas tam, kad galėtumėte lengvai atskirti iš kur: iš priekio ar iš nugaros atėjo garsas. Bevielis ryšys tarp klausos aparatų (e2e wireless 2.0) sinchronizuoja du klausos aparatus, kad jie veiktų kaip viena sistema, padedant Jums lengvai lokalizuoti garso šaltinį horizontalia kryptimi.


    Dauguma Motion užausinių klausos aparatų modelių taip pat gali būti pritaikyti naudojant atvirą ausies įdėklą ar itin ploną „Life“ tipo vamzdelį. Kai kuriems naudotojams tai gali pašalinti „užkimštos ausies“ pojūčius, kurie neretai jaučiami naudojant tradicinius klausos aparatus.

 Tiesiog puikus.

    Motion siūlo visą eilę pažangiausių technologijų puikiai klausai užtikrinti. Aprūpinti naujausiomis technologijomis šie aparatai yra lengvai ir patogiai nešiojami, o pilnai automatinis signalų apdorojimas užtikrina „įsijunk ir užmiršk“ naudojimą. Motion taip pat yra puikus atspindys Siemens ideologijos padaryti kiekvieną klausos sprendimą individualų kiekvienam jį naudojančiam žmogui.

Plačiau:

Motion siūlo pažangiausias technologijas puikiai klausai užtikrinti.

Kalbos ir triukšmo valdymas

Neretai naudojantiems klausos aparatus kyla problemos išskiriant kalbą triukšmingoje aplinkoje: transporto triukšme ar ūžiant dulkių siurbliui todėl Motion aparatuose yra realizuota pažangiausia "Kalbos ir Triukšmo valdymo sistema", kuri automatiškai atpažįsta ir prislopina supantį Jus triukšmą, tačiau neįtakoja kalbos girdėjimo kokybės. Taigi, su Motion galite girdėti visus naudingus garsus ir kalbą be papildomų pastangų, perklausimų ar nuovargio. Plačiau apie šią sistemą galite pasiskaityti mūsų tinklapio puslapyje: „Kalbos ir triukšmo valdymas“.
 

Aštrių triukšmų slopinimas (SoundSmoothing™)

Netikėtas, impulsinis triukšmas toks kaip: dūžtančio stiklo garsas, šlamantis popierius ar tarškantys indai gali būti itin nemalonūs ir erzinantys nešiojantiems klausos aparatus. Todėl be "Kalbos ir Triukšmo" valdymo sistemos Motion taip yra ir aštrių garsų slopinimo sistema „SoundSmoothing“, žinomiausios pasaulyje nepriklausomos audiologų organizacijos NAL po išsamių tyrimų pripažinta kaip geriausia šiuo metu egzistuojanti pasaulyje aštrių garsų slopinimo sistema. Ji automatiškai „suminkština“ staigius trumpalaikius erzinančius triukšmus, visiškai neįtakodama kalbos kokybės. Plačiau apie šią sistemą galite pasiskaityti mūsų tinklapio puslapyje: „Garsų glotninimas“.

Švilpimo blokavimas (FeedbackBlocker™)

Švilpimas gali būti rimta problema nešiojantiems klausos aparatus. Švilpiantis garsas gali būti labai nemalonus, ypač kai jis yra pakankamai stiprus, kad jį išgirstų ir aplinkiniai, todėl Motion turi naujausią švilpimo slopinimo sistemą „FeedbackBlocker“. Ši sistema nuolat ieško švilpimo požymių garsuose ir automatiškai sumažina arba visiškai pašalina švilpimą, dažniausiai iki jam atsirandant. Plačiau apie šią sistemą galite pasiskaityti mūsų tinklapio puslapyje: „Švilpimo slopinimas“.


Automatinis Daugiakanalis Adaptyvus Kryptinis Mikrofonas

Kartais gali būti sunku sekti konkretų pokalbį, kai aplinkui kalba kiti (minioje, restorane, parduotuvėje, vakarėlyje, t.t.). Motion klausos aparatai turi "Automatinio Daugiakanalio Adaptyvaus Kryptinio Mikrofono" sistemą, kuri leidžia Jums geriau suprasti kalbą kalbančiojo iš priekio, tuo pačiu metu nuslopindama kalbos „šurmulį“ aplinkui Jus. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad ši funkcija žymiai pagerina kalbos suvokimą triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, restorane, vakarėlyje ir t.t., kur daug garsų vienu metu atitraukia Jūsų dėmesį. Dabar Jūs galite dalyvauti pokalbyje bet kokioje socialinėje situacijoje, netgi kambaryje pilname Jūsų draugų ir šeimos. Plačiau apie šią sistemą galite pasiskaityti mūsų tinklapio puslapyje: „Kryptiniai mikrofonai“.


Vėjo ūžesio slopinimas (eWindscreen™)

Nereikia nusiimti Jūsų Motion klausos aparato vėjuotą dieną dirbant sode ar pliaže. Visi Motion modeliai su kryptiniais mikrofonais turi pažangią vėjo ūžesio slopinimo savybę, kuri pastoviai seka Jūsų aplinkos garsus ieškodama vėjo sukeliamo triukšmo ir, radusi jį, automatiškai prislopina tam, kad Jūs jaustumėtės patogiai.

Visos reikiamos jungtys.

    Jei Jūs mėgstate žiūrėti televiziją ar klausytis muzikos, Jums tikrai patiks Tek™ ir miniTEK, pasirenkami bevieliai klausos aparato funkcijų išplėtimai. Suderinami su visais Motion 701, 501 ir 301 modeliais, įskaitant net pilnai kanalinius (CIC) įausinius modelius, TEK ir miniTEK leidžia Jums bevieliu būdu prisijungti prie mėgstamų audio įrenginių ir mobilaus telefono specialaus distancinio pultelio TEK Connect pagalba.   

Plačiau:

Stilingi daugiafunkciniai TEK ir miniTEK Connect distanciniai pulteliai leidžia Jums transliuoti stereo garsą iš Jūsų mp3 grotuvo, televizoriaus, kitų audio šaltinių tiesiogiai į Jūsų Motion klausos aparatus. Jis netgi veikia kaip bevielė laisvų rankų įranga naudojant mobilų telefoną, panaudojant Bluetooth® bevielio ryšio technologiją.

TEK ir miniTEK transformuoja Jūsų Motion klausos aparatus į preciziškai subalansuotas, aukščiausios klasės bevieles ausines. Su TEK sistemomis Jūs niekada neatitolsite nuo savo pasaulio.

Plačiau apie šias sistemas galite pasiskaityti mūsų tinklapio puslapyje: „BlueTooth priedas TEK“ ir "Bluetooth priedas miniTEK".

 

Best sound - geriausias garsas

Be abejo, Motion turi savyje BestSound technologiją ar jos elementus. Plačiau apie šią pažangiausią klausos aparatų technolgiją, įskaitant interaktyvias garso ir vaizdo iliustracijas rasite čia: BestSound.  

 

Techninės savybės

Motion modelių palyginimas.

Žemiau pateikiamoje lentelėje galėsite greitai palyginti pažangias savybes įdiegtas į Motion klausos aparatus.

  Savybės  Apibūdinimas  Motion 701 Motion 501   Motion 301 Motion 101 
   Natūralus Garsas        
 AGC-I kompresija (kanalai)  Daugiakanalė garsų dinaminio diapazono kompresija

 16

12

8

 6

 AGC-O stiprių garsų ribojimas (kanalai)  Daugiakanalis stiprių garsų slopinimas

16/4

12/4

 8/1

 6/1

 e2e wireless 2.0 bevielis ryšys tarp klausos aparatų  Sinchronizuoja du klausos aparatus ir užtikrina gerą lokalizaciją

 

 

 

 

 TruEar Tikros ausies akustika  Pagerina priekio – nugaros garsų lokalizaciją

 

   
 SoundBrilliance briliantinis garsas  Pagerina itin aukštų dažnių suvokimą (iki 12,5kHz) turtingesniam klausymosi pojūčiui

 

   
 Fokusas į kalbą SpeechFocus  Seka žmogaus kalbą, net jei žmogus už nugaros. Aiški kalba net ir labai triukšmingoje aplinkoje.

     
 Kryptinių mikrofonų sistema  Žymiai pagerina kalbos suvokimą triukšmingoje aplinkoje, ypač kai aplinkui yra daug kalbančių žmonių (kalbos "šurmulyje").  Automatinė, daugiakanalė ir adaptyvi Automatinė, daugiakanalė ir adaptyvi  Automatinė, ir adaptyvi   Automatinė
 SoundBalance tembro keitimas  Tembro reguliavimas su TEK  Connect  

 

 
   Garsų komfortas        
 Kalbos ir triukšmo valdymo sistema  Nuslopina nemalonų triukšmą ir išryškina kalbą  išjungta + 7 lygiai  išjungta + 5 lygiai

 išjungta + 3 lygiai

išjungta + 3 lygiai
 SoundSmoothing aštrių garsų slopinimas  Suminkština nemalonius, aštrius triukšmus  išjungta + 3 lygiai  išjungta + 3 lygiai išjungta/įjungta  

 FeedbackStopper švilpimo slopinimas

 Su akustinio pėdsako technologija (AFT) eliminuoja švilpimą, nepabloginant kalbos garsų kokybės

 

 Pritaikomi melodingi perspėjimo signalai  Užtikrina, kad akustiniai signalai bus visada išgirsti

 

 

 

 

 eWindscreen vėjo triukšmo slopinimas  Nuslopina vėjo keliamą triukšmą vėjuotoje aplinkoje  Įjungtas/išjungtas  Įjungtas/išjungtas  Įjungtas/išjungtas  Įjungtas/išjungtas
 Mikrofono triukšmo slopinimas  Užtikrina, kad negirdėtumėte mikrofono triukšmo tylioje aplinkoje

 

 

 

 

   Mokymasis        
 SoundLearning Garsų mokymasis  Automatiškai „išmoksta“ naudotojo garsumo ir tembro pasirinkimus, atskirai tyliems, garsiems ir vidutinio stiprumo garsams ir išsaugo naudojimo istoriją

 2.0

1.0

   
 DataLearning Mokymasis iš duomenų  Automatiškai „išmoksta“ naudotojo garsumo pasirinkimus kiekvienoje programoje ir garsinėje situacijoje ir išsaugo naudojimo istoriją

 

 

 
 DataLogging Nešiojimo duomenų įsiminimas  Įsimena klausos aparato nešiojimo duomenis, aplinkas, reguliavimus, - lengvesnis, greitesnis ir tikslesnis klausos aparato pritaikymas prie žmogaus aplinkos/gyvenimo būdo

 

 

 

 

   Distanciniai pulteliai        
 TEK miniTEK  Leidžia bevieliu būdu prisijungti prie audio įrenginių ir mobilių telefonų

 

 

 

 
 ProPocket  Diskretiškas kišeninis distancinis pultelis leidžiantis perjungti programas, reguliuotis garsą, įjungti/išjungti klausos aparatus

 

 

 

 
 ePen  Itin diskretiškas rašiklio formos distancinis pultelis garsui reguliuoti ir programoms perjungti. Taip pat įjungti/išjungti klausos aparatus

 

 

 

 

Visi stiliai, spalvos ir konfigūracijos.

Motion modeliai gali būti pačių įvairiausių užausinių ir įausinių konfigūracijų. Taip pat galite rinktis iš plataus spalvų spektro. Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią modelį.


Užausiniai modeliai

   

 

 Savybės  Motion P  Motion SX   Motion S
 Maksimalus garso išėjimas

 135 dB SPL

 130 dB SPL

 

 130 dB SPL

 Maksimalus stiprinimas

75 dB

 60 dB

60 dB

 Baterija

13

13

312

 Garso reguliatorius

 

 

 Programų perjungimo mygtukas

 

 

 

 Automatinis telefonas

 

 

 
 Teleritė

 

 

 

 Baterijos durelių užraktas

 

 

 

 Vaikiškas ragelis

 

 

 

 Spalvos  Galimos visos parodytos korpusų spalvos  Galimos visos parodytos korpusų spalvos  Galimos visos parodytos korpusų spalvos


 Spalvos ir jų rinkiniai

   

 

Pasirinkite savo stilių!

   

 

 Individualūs modeliai

 
   

 

 

 Savybės  Motion IT/ITE  Motion CT/ITC  Motion CIC
 Matricos (išėjimo lygis/stiprinimas)

118/50, 123/55, 123/60

 113/40, 118/45, 118/50

113/40, 113/47

 Baterija

13

 312

 10

 Garso reguliatorius

Pasirenkamas

Pasirenkamas

 

Programų perjungimo mygtukas

Pasirenkamas

Pasirenkamas

Pasirenkamas

Auto telefonas (Automatinė teleritė)

Pasirenkamas

Pasirenkamas

 

 Teleritė

Pasirenkama

Pasirenkama

 

Kryptinis mikrofonas

 

Pasirenkamas

 

e2e wireless 2.0 bevielis ryšys tarp aparatų