ATRASKITE  NITRO. NAUJAI  ATRASKITE  GALIĄ !

Super galingų klausos aparatų klasė. Mažiausi pilnai kanaliniai NITRO CIC klausos aparatai yra galingiausi savo klasėje ir gali pateikti iki 70dB stiprinimą ir iki 128dB išėjimo galią, likdami nepastebimais! Tam kam reikia dar didesnio stiprinimo, NITRO šeima siūlo taip pat galingiausią ir „gudriausią“ savo klasėje NITRO SP. Šis klausos aparatas gali sustiprinti garsą net iki 84dB, o jo maksimali išėjimo galia siekia net 145dB! Tačiau šie klausos aparatai pasižymi ne tik galia. Tai yra raumenys „su smegenimis“. NITRO siūlo visas pažangiausias šiuolaikiškiausių klausos aparatų savybes, kurios iki šiol buvo prieinamos tik mažesnį klausos netekimą turintiems. Pradedant NITRO SP, visos šios savybės ir funkcijos jau prieinamos ir stipriai neprigirdintiesiems.

 

     

 

Palaikymo šnabždesys, džiaugsmo šūksnis, - garsai prideda prasmės, emocijų ir grožio mūsų gyvenimui. Kiekvienas decibelas yra galios šaltinis. Naujasis NITRO Jums sugrąžina šią galią. Ir daug daugiau. Nepaprastai galingas ir itin "protingas", jis specialiai sukurtas žmonėms turintiems gilų klausos netekimą.


Nitro yra “Super Galingas” sprendimas, kuris išeina už vien tik galios ribų. Jo moderniausios technologijos siūlo didelį lankstumą, padedantį Jums suprasti pokalbius su didžiausiu patogumu. Jis netgi leidžia naudotis be pastangų bevieliu ryšiu su Jūsų mėgstamais audio įrenginiais. Labai svarbu yra tai, kad komfortas prasideda nuo pačio pirmojo šio klausos aparato pritaikymo ir lydi Jus kasdieniniame gyvenime.  

 

Naujieji užausiniai modeliai prisijungia prie jau gerai žinomų ir aukštai įvertintų individualių NITRO CIC klausos aparatų modelių, siūlydami pilną diapazoną pasirinkimų pačioms įvairiausioms girdėjimo aplinkoms. Pradedant užausinių modelių “sumanumu” ir baigiant pilnai kanalinių modelių diskretiškumu, NITRO padės Jums sustiprinti garsus kaip niekad anksčiau.

     

NITRO galia

Siemens Super Galingi užausinai NITRO klausos aparatai sukurti tam, kad duotų Jums daugiau aiškumo, komnforto ir valdymo galimybių. Su kuo mažiau pastangų.

Siūlydami iki 84dB stiprinimą, šie aparatai yra tarp pačių stipriausiųjų pasaulyje. Tačiau NITRO galia nėra matuojama vien tik decibelais. Juose taip pat yra "supakuota" daugybė pažangiausių sprendimų.


• Galingas automatinis švilpimo slopinimas
• Bevielio jungiamumo savybės
• Ypatingas garso balanso SP algoritmas ( su Tek™ )
• Automatinis prisitaikymas prie Jūsų garsinės aplinkos
• Pažangus vėjo ūžesio slopinimas
• Pažangus skaitmeninis triukšmo slopinimas

     


Supratimo galia

Kas norėtų neišgirsti svarbių žodžių? Ne Jūs. Ne su NITRO ypatingais pajėgumais ryškinant kalbą. Keletas unikalių savybių, veikiančių kartu užtikrina, kad triukšmas būtų išstumtas už girdėjimo ribų, ir Jūs galėtumėt fokusuoti savo dėmesį į tai kas iš tiesų yra svarbu: Jūsų artimuosius ir draugus.


Aštrų garsų slopinimas (SoundSmoothing™)

Šis revoliucinis aštrių garsų slopinimo algoritmas suminkština netikėtus šaižius, aštrius garsus malonesniam klausymuisi net ir labai triukšmingoje aplinkoje.

 
Švilpimo slopinimas

Standartinis visuose NITRO klausos aparatuose, - jis momentaliai nuslopina nemalonų švilpimą.


Garso balansas SG (SoundBalance SP)

Tuo pat metu, kai slopina nepageidautinus garsus, NITRO papildomai iškelia svarbiuosius. Garso balanso sistema padidina žemo dažnio garsų, tokių kaip balsiai, stiprinimą. Tai ne tik pagerina kalbos supratimą, bet taip pat pagerina Jūsų garsumo pojūtį.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Didelė galia nebūtinai susijusi su dideliais matmenimis: Nitro užausiniai ir pilnai kanaliniai (CIC) aparatai.

 

Visapusiškumo galia

 Jūsų draugai sako “aukštyn galvą!” Susižavėjęs šuo loja. Lėkštė lekia Jūsų kelyje. Tuo pat metu visa puokštė kitų garsų "stengiasi" blaškyti Jūsų dėmesį. Kaip susikaupti ir išgirsti tai kas iš tiesų yra svarbu? Paprasčiausiai palikite NITRO padaryti tai už Jus.

     

Nitro siūlo visą eilę atnaujintų savybių sukurtų tam, kad Jūsų klausa būtų natūrali ir maloni. Ir šios savybės yra labai lanksčios ir visapusiškos, todėl dirba intuityviai ir vienu metu. O tai reiškia, kad Jums nereikia jaudintis dėl jokių nustatymų, jungtukų ar reguliatorių. Šiaip Jūsų galvoje neturėtų net kilti jokių tokių minčių, - tik malonus, lyg poliruotas klausos pojūtis.

 

Keletas lanksčių Nitro SP aparatų savybių:

 

e2e bevielis klausos aparatų sinchronizavimas

Pateikia tikrą binauralinę klausą, pilnai sinchronizuojant dviejų klausos aparatų veikimą, kad jie veiktų kaip viena sistema. Spausk vieną – valdyk abu, - tai dar vienas e2e ryšio privalumas.

 

Tek™ bevielis jungiamumas

Geros naujienos keliauja toli, - kartu su NITRO. Taip pat kaip muzika ar filmai. Su pasirenkama Tek sistema galite bevieliu  būdu transliuoti audio turinį iš stereo įrangos, MP3 grotuvų, televizijos, mobilių telefonų, kompiuterio, kitų audio įrenginių tiesiogiai į Jūsų klausos aparatus. Visada būsite informuoti, užimti ir prisijungę, - ir viskas vienu mygtuko paspaudimu.

 
• Mobilūs telefonai: Jungia per Bluetooth™ ryšį, kad galėtumėt lyg su laisvų rankų įranga skambinti ir atsiliepti į skambučius tiesiog per savo klausos aparatus.
• TV ir audio grotuvai: Audio turinys yra pilnu stereo garsu transliuojamas į Jūsų klausos aparatus, švariam ir maloniam klausymuisi.
• Tek Connect kaip distancinio valdymo pultas: Pasislepiantis Jūsų kišenėje ar rankinuke jis leidžia pirštų galiukais valdyti klausos aparatus.
• SoundBalance SP: Aktyvuojamas Tek Connect įrenginuko, jis leidžia kontroliuoti garsumo pojūtį ir kalbos girdimumą.

     

 Komforto galia

AutoPhone™

Automatiškai persijungia į telefono režimą vos telefono ragelis yra pakeliamas prie ausies, - lengva paskambinti, lengva atsiliepti, lengva suprasti.

 

Adaptyvus Kryptinis Mikrofonas

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad kalbos suvokimas žymiai pagerėja priimant balsą tik jo atėjimo kryptimi ir nuslopinant triukšmą šalia ir už Jūsų.

 

Automatinis tiesioginis audio įvadas

Tai suteikia galimybę prijungti išorinius garso šaltinius, tokius kaip FM sistemos mokyklose, priartinant mokytojo balsą prie Jūsų ausų.

 
Adaptyvi Teleritė

Leidžia pagerinti girdimumą ir kalbos suvokimą naudojantis indukcinėmis technologijomis teatre bažnyčioje, kitose viešose vietose. Adaptyvi, - nes teleritės signalo stiprinimas keičiamas, priklausomai nuo jo lygio. Taigi švarus, pastovus garsas net Jums judant.

 

Pritaikymo komfortas

Nitro pritaikymo sistema įsimena Jūsų asmeninius duomenis tokius kaip programų naudojimas, aplinkos situacijos ir nešiojimo laikas tam, kad klausos aparatas būtų tiksliai priderintas prie Jūsų gyvenimo būdo. Rezultatas – tikslesnis klausos aparato sureguliavimas ir mažiau vizitų pas klausos aparatų specialistą.

 
Nešiojimo komfortas

Visi NITRO klausos aparatai yra ergonomiškos formos, kad kuo lengviau įsidėtų į ausį ir kuo mažiau jaustųsi.  Glotni užausinių modelių forma atkartoja natūralią ausies formą lengvam kasdieniniam naudojimui. 


Valdymo komfortas

Ir viduje ir išorėje NITRO yra pagamintas patogiam ir intuityviam naudojimui. Rūpestingai parinktos detalės kaip antai: gale sustojantis garso reguliatorius ar ergonomiškas programų perjungimo mygtukas, daro jį lengvai valdomu. Pasirinkus distancinį pultelį užtikrinamas ir valdymo diskretiškumas. Netgi priedai tokie kaip audio lizdas yra itin lengvai prijungiami.

Nitro sukurtas natūraliam komfortui.

Pasirinkimo galia

Nėra dviejų vienodų žmonių. Nėra dviejų absoliučiai vienodų klausos poreikių. Todėl NITRO leidžia laisvai pasirinkti sprendimą, kuris Jums tinka geriausiai.

Tam, kad užtikrinti, kad klausos aparatas atitinktų Jūsų klausos poreikius ir Jūsų gyvenimo stilių, NITRO yra gaminamas užausinių ir individualių modelių. Jūsų klausos aparatų specialistas patars koks variantas geriausiai tinka pagal Jūsų klausą, o Jūs galite rinktis pagal siūlomas klausos aparatų savybes. Jums padės tinklapio apačioje pateikiama lentelė.


Jei Jūsų sprendimas yra užausinis modelis, Jūs galite rinktis iš keletos patrauklių spalvų ir priedų. Individualūs modeliai savo ruožtu yra natūralios odos spalvos, kas daro juos dar mažiau pastebimais.


Spalvos ir priedai     

Nitro užausiniai klausos aparatai yra pagaminti ne tik taip, kad atitiktų natūralią ausies formą. Galima pasirinkti iš 17 elegantiškų spalvų, - taigi jie atitinka ir Jūsų stilių. Nuo subtilių plaukų ir odos atspalvių iki madingų ryškių spalvų, - pakankamas pasirinkimas kiekvieno skoniui
     

 

 

 

 

 

 

 Nitro patogūs ir praktiški priedai

Be jau aukščiau minėto TEK priedo, NITRO užausiniai modeliai yra suderinami su visa eile kitų naudingų priedų. Jūsų klausos aparatų specialistas padės Jums pasirinkti:


• Lengvai prijungiamas audio lizdas prijungia FM sistemą prie klausos aparato geresniam kalbos aiškumui
• ProPocket ir ePen distanciniai valdymo pulteliai diskretiškam garsumo reguliavimui ir programų perjungimui, su integruota klausos aparato įjungimo/išjungimo funkcija
• Akinių adapteris leidžia diskretiškai sujungti klausos aparatą su akinių rėmeliu
• Saugumo rinkinys nešiotojams, kuriems reikia priežiūros ir pagalbos, pavyzdžiui vaikučiams ir neįgaliems asmenims

 

Savybės


Žemiau pateikiama lentelė padės Jums susipažinti su skirtingų NITRO modelių savybėmis. Natūralu, kad savybės labai priklauso nuo to kokį tipą: pilnai kanalinį ar užausinį, Jūs pasirinksite.
Jei Jums reikia “nematomo” sprendimo, NITRO 301 CIC ir NITRO 701 CIC siūlo maksimalią šiuolaikinių technologijų leidžiamą galią praktiškai nepastebimuose klausos aparatuose. Taigi vienintelis dalykas ką aplinkiniai pastebės nešiojant šiuos klausos aparatus, - tai tik žymiai pagerėjusi Jūsų klausa, ir nieko daugiau…


Jeigu rinksitės funkcionaliausią “Super Galingą” sprendimą, naujausi NITRO 301 SP ir NITRO 701 SP modeliai siūlo maksimalios galios ir pažangiausios technologijos kombinaciją.


Nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkimo Siemens NITRO klausos aparatai padės Jums džiaugtis kiekvienu gyvenimo decibelu nauju, galingu būdu.

           
  Savybės  Apibūdinimas NITRO 701 SP NITRO 301 SP  NITRO 301 CIC NITRO 701 CIC 
   Natūralus Garsas        
 AGC-I kompresija (kanalai)  Daugiakanalė garsų dinaminio diapazono kompresija

 16

8

8

 16

 AGC-O stiprių garsų ribojimas  Daugiakanalis stiprių garsų slopinimas

 

 

 e2e wireless 2.0 bevielis ryšys tarp klausos aparatų  Sinchronizuoja du klausos aparatus ir užtikrina gerą lokalizaciją

 

 

 

 

 Kryptinių mikrofonų sistema  Žymiai pagerina kalbos suvokimą triukšmingoje aplinkoje, ypač kai aplinkui yra daug kalbančių žmonių (kalbos "šurmulyje").  Automatinė, daugiakanalė ir adaptyvi Automatinė,  ir adaptyvi

 

 

   Garsų komfortas        
 Kalbos ir triukšmo valdymo sistema  Nuslopina nemalonų triukšmą ir išryškina kalbą  išjungta + 7 lygiai

išjungta + 3 lygiai

išjungta + 3 lygiai

išjungta + 7 lygiai
 SoundSmoothing aštrių garsų slopinimas  Suminkština nemalonius, aštrius triukšmus  išjungta + 3 lygiai  išjungta/įjungta

 išjungta/įjungta 

 išjungta + 3 lygiai
 FeedbackBlocker švilpimo slopinimas  Su akustinio pėdsako technologija (AFT) eliminuoja švilpimą, nepabloginant kalbos garsų kokybės

 

 

 

 eWindscreen vėjo triukšmo slopinimas  Nuslopina vėjo keliamą triukšmą vėjuotoje aplinkoje

 

 LED lemputė  Parodo atliekamas operacijas, gali būti išjungta programavimo metu, naudinga tėveliams.

   
 Mikrofono triukšmo slopinimas  Užtikrina, kad negirdėtumėte mikrofono triukšmo tylioje aplinkoje

 

 

 

   Mokymasis        
 SoundLearning Garsų mokymasis  Automatiškai „išmoksta“ naudotojo garsumo ir tembro pasirinkimus, atskirai tyliems, garsiems ir vidutinio stiprumo garsams ir išsaugo naudojimo istoriją

 

     
 DataLearning Mokymasis iš duomenų  Automatiškai „išmoksta“ naudotojo garsumo pasirinkimus kiekvienoje programoje ir garsinėje situacijoje ir išsaugo naudojimo istoriją

 

 

 

 

 DataLogging Nešiojimo duomenų įsiminimas  Įsimena klausos aparato nešiojimo duomenis, aplinkas, reguliavimus, - lengvesnis, greitesnis ir tikslesnis klausos aparato pritaikymas prie žmogaus aplinkos/gyvenimo būdo

 

 

 

 

   Jungiamumas / Distanciniai pulteliai        
 TEK  Leidžia bevieliu būdu prisijungti prie audio įrenginių ir mobilių telefonų

 

 

 

 

 
 ProPocket  Diskretiškas kišeninis distancinis pultelis leidžiantis perjungti programas, reguliuotis garsą, įjungti/išjungti klausos aparatus

 

 

 

 

 
 ePen  Itin diskretiškas rašiklio formos distancinis pultelis garsui reguliuoti ir programoms perjungti. Taip pat įjungti/išjungti klausos aparatus