NITRO CIC  -  Nepatikėsite kokia galia !

Vienas mažas instrumentas klausai, - didžiulis privalumas stipriai neprigirdintiems

Jei Jūs turite gilų klausos netekimą, tai Jums tikriausiai jau sakėme, kad pilnai kanaliniai (“nematomi”) klausos aparatai Jums visiškai netinka. Paprasčiausiai pilnai kanaliniai klausos aparatai tiesiog buvo per silpni, kad jų galios užtektų turintiems gilesnį klausos netekimą. Tačiau taip buvo tik iki šiol…

Pristatome NITRO CIC (301 ir 701 klasių) — klausos aparatą, kuris nušluoja visus ankstesnius kanalinių klausos aparatų apribojimus.  Su NITRO CIC, netgi žmonės su giliu klausos netekimu gali naudotis pilnai kanalinių klausos aparatų estetika ir “nematomumu”.

Smegenys su raumenimis

NITRO CIC miniatiūriniame korpuse uždarytas 70 decibelų stiprintuvas (žymiai stipresnis už bet kurio kito pilnai kanalinio ar net “pilnos ausies” įausinio klausos aparato), tačiau šis aparatas siūlo šį tą daugiau nei “ne šio pasaulio” galingumą. NITRO CIC taip turi visą eilę pažangiausių savybių, kurios dar labiau pagerins klausymosi kokybę.

  • Švilpimo slopinimas. Suteikia malonesnį klausymąsi eliminuodamas ar bent sumažindamas švilpimą (susižadinimą).
  • Nešiojimo duomenų įsiminimas (“data logging”). Klausos aparatas, jį nešiojant įsimena įvairius reikšmingus parametrus (nešiojimo aplinkas, nešiojimo trukmę kiekvienoje iš jų, jungiamas klausymosi programas etc.), kurie yra reikalingi klausos aparatų specialistui, kuris naudodamasis šiais  duomenimis galės, atvykus pas jį, daug tiksliau priderinti klausos aparatą Jūsų poreikiams.
  • Supančio triukšmo slopinimas Sumažina nuolatinius triukšmus, tokius kaip automobilio variklio burzgimas, ventiliatoriaus ar kondencionieriaus ūžesys, tuo būdu padarydamas klausymąsį laisvesniu, malonesniu. Visi modeliai nuslopina ir aštrius nemalonius triukšmus, tokius kai popieriaus šnarėjimas, stalo įrankių, puodukų "klanksėjimas", etc. ("Sound smoothing") .
  • Kalbos išryškinimas. Kalbos ir triukšmo valdymo sistema ne tik nuslopina triukšmus, bet ir išryškina kalbą. Net ir triukšmingoje aplinkoje kalba išlieka aiški, o triukšmas lieka nuslopintas.
  • Mikrofono triukšmo slopinimas Sumažina aplinkos triukšmus tylesnėje aplinkoje.
  • C-Guard ™ apsaugos nuo ausies sieros sistema. Apsaugo garsiakalbį ir užtikrina didesnį patikimumą ir ilgesnį klausos aparato tarnavimo laiką.
  • Pasirenkamas programų perjungimo mygtukas. Leidžia užprogramuoti klausos aparatą keletui pasirenkamų girdėjimo situacijų (galimos 5 skirtingos programos).

NITRO CIC – tai ko Jūs ilgai laukėte

Nešiojantieji klausos aparatus labai dažnai dėl jų kompleksuoja; ir nors to tikrai nereikėtų daryti, - juk akiniai yra daug labiau matomi ir beveik niekas dėl jų nesijaudina, - tačiau tai yra faktas. Visi nori kuo mažesnio, kuo mažiau matomo, o geriausiai iš viso nematomo (pilnai kanalinio) klausos aparato. Tačiau iki šiol norus ribojo technologijos: “mažas – reiškia silpnas” taip sakydavome ir mes. Tačiau SIEMENS, puikiai žinodami neprigirdinčiųjų kompleksus ir norus, pagaliau sukūrė technologiją, kuri leis patenkinti daugumos neprigirdinčiųjų norus. NITRO CIC siūlo padidintos galios (“Power” serijos) užausinių klausos aparatų stiprinimą ir galią, tačiau žymiai mažesniame korpuse, tokiame mažame, kad jis pilnai telpa ausies kanale. Be to, įgyvendintos šiame individualiame klausos aparate technologijos siūlo pagerintą aparato švilpimo (susižadinimo) slopinimo sistemą, kuri eliminuoja ar bent jau sumažina nemalonų švilpimą taip dažnai siejamą su kanaliniais klausos aparatais. NITRO CIC dėka daugiau žmonių galės naudotis neabejotinais kosmetiniais pilnai kanalinių klausos aparatų privalumais. Nors, apie kosmetiką čia kalbėti sunku, - įdėtas į Jūsų ausį NITRO CIC yra praktiškai nematomas… Taigi Jus supantys žmonės pastebės tik tai, kad Jūs staiga pradėjote daug geriau girdėti ir … nieko daugiau.

NITRO CIC klausos aparatai taip pat yra puikus sprendimas aktyviai sportuojantiems neprigirdintiesiems - nėra rizikos, kad klausos aparatas iškris.

* Pastaba: nuotrauka smarkiai padidinta !

* Pastaba: NITRO CIC kaip ir visi kiti individualiai gaminami klausos aparatai nerekomenduojami vaikams ir jaunesniems paaugliams, kurie dar auga, nes jų ausies kanalas taip pat auga, taigi individualus klausos aparatas būtų greitai "išaugamas", trumpai tarnautų.