"Secure Ear" - sustiprina gamtą ir slopina triukšmą

Reikšmingas pagalbininkas medžiotojui

Naudingumas

Medžiotojo ausys yra du esminiai jo ginklai. Tačiau, jei jis apsaugo ausis nuo šūvių garso nepatogiais kamšteliais nuo triukšmo, tai negirdi, kas vyksta aplinkui, įskaitant gyvūnų keliamą garsą bei savo judėjimo garsus, kurie gali gyvūną išbaidyti. SecureEar yra idealus sprendimas šiuo atveju, nes padeda medžiotojui dviem būdais. Visų pirma, jis nuslopina stiprius garsus, pavyzdžiui, šūvio garsą. Tačiau tuo pat metu jis sustiprina tylius aplinkos garsus, kad medžiotojas nepraleistų šnaresio miške ir gerai girdėtų savo kolegų balsus.

Patikimas komfortas

 • Galimas dviejų odos atspalvių.
 • Idealiai priglunda ausyje, nes gaminamas individualiai kanalui.
 • Tarnauja kaip kamšteliai ausims (šaudand neiškrenta).
 • Gaminamas iš atsparios elastinės UV medžiagos.
 • Maitinamas "312"-tipo Siemens baterijų, veikia iki 230 valandų.

Kiekvienas SecureEar™ įrenginys yra unikalus. Taip yra dėl to, kad jis gaminamas individualiai, kad tiksliai atitiktų konkretaus ausies kanalo formą. Klausos specialistas preciziškai pritaiko aparatą taip, kad nejaustumėt slėgio ausyse. Gerai pritaikytas aparatas veikia lyg ausų kamštelis, užtikrindamas, kad stiprūs garsai būtų patikimai nuslopinti.

 • Technologija :

  SecureEar naudoja keletą skaitmeninių technologijų, skirtų sustiprinti garsams ir apsaugoti ausims nuo nereikalingo triukšmo.
 • Saugumas :

  Kiekvienas garsas, prieš patekdamas į ausį turi praeiti pro SecureEar aparatą. Pastarasis užtikrina, kad Jūs pajustumėt kiekvieną garsą saugiausiu būdu. Stiprūs triukšmai, kaip šūvio garsas, gali būti nuslopinti iki 35 dB.
 • Akustinis teleskopas :

  SecureEar įrenginys taip pat naudoja klausos technologiją, kuri „pagauna“ ir lengvai sustiprina garsus, svarbius medžioklėje (įskaitant lapų šlamesį ar normalų pokalbį). Jis veikia kaip akustinis teleskopas, kuris skirtas konkrečiai situacijai. Jei klausa yra gera, tai su SecureEar girdėsite dar geriau.
 • Klausa be kompromisų :

  Kaip pasaulinis audiologijos lyderis, Siemens garantuoja aukščiausią garso kokybę. SecureEar nustatymai yra parinkti taip, kad optimaliai nuslopintų impulsinį triukšmą, taip pat labai stiprius garsus - nedarant jokių kompromisų girdėjimui ir suvokimui. Keturių kompresijos kanalų mikrokontroleris su skaitmeniniu signalų apdorojimu leidžia girdėti, ką norite, ir netgi geriau nei normaliai.