SIEMENS - laiko patikrinti klausos aparatai

Ko žmogui reikia iš klausos aparato? Geros klausos, kalbos suvokimo net ir labai triukšmingose aplinkose, nešiojimo komforto, lengvos priežiūros, “nepastebimumo”, patikimumo? Taip. Ir visa tai yra siūlomuose Siemens klausos aparatuose. Be to puikius klausos sprendimus čia ras ir technologijų mėgėjai, norintys turėti išskirtinės išvaizdos, išskirtinių funkcijų klausos aparatus. Norite klausytis stereo muzikos tiesiog transliuojamos į klausos aparatus, bevieliu būdu prisjungti prie TV imtuvo, kompiuterio ar valdyti savo klausos sistemą kišenėje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu - rasime puikius sprendimus ir Jums. Turite gilų klausos netekimą ir norite visiškai iš išorės nematomo klausos aparato – ne problema, “Nitro CIC” padės Jums.

"Siemens" klausos aparatai pasižymi unikaliomis savybėmis. "Siemens" siūlo virš dešimties klausos aparatų šeimų, daugiau kaip šimtą modelių, pradedant itin mažais tačiau galingais įausiniais klausos aparatais ir baigiant nedidelių gabaritų užausiniais itin galingais klausos aparatais. Tokio didžiulio pasirinkimo tikrai nesiūlo joks kitas gamintojas. Siemens siūlo klausos aparatus visiems gyvenimo stiliams ir visiems kainų lygiams. Pavyzdžiui aktyviam gyvenimui, sportavimui, plaukiojimui - “Aquaris”, technikos gerbėjams “TEK”, stilingiems “Life”, "Pure", nemėgstantiems krapštytis su savo aparatais “įjunk ir nešiok” stiliaus “Life” ar "Motion", vis dar bijantiems, kad kažkas pamatys jų klausos aparatą "iMini" ar "Eclipse", ramiems ir taupiems “Lotus”, “Infinity”, etc.

Klausos aparatų patikimumui ir ilgaamžiškumui padidinti, Siemens net žemesnės klasės klausos aparatuose naudoja nanodangos technologiją, kai klausos aparato korpusas yra toks glotnus (molekuliniame lygmenyje), kad prie jo “nelimpa” nešvarumai, o vanduo ar prakaitas tiesiog “nurieda” juo, nepapuldamas į klausos aparato vidų. Norintiems dar didesnio patikimumo, tinka "Aquaris" aparatėliai nebijantys dulkių, nešvarumų, prakaito, netgi vandens (iki 1 metro gylio).  Charakteristikų užtikrinimui Siemens klausos aparatai su kryptiniais mikrofonais taip pat turi auto-reguliacijos sistemas, kai aparatas pats save laikas nuo laiko “kalibruoja”, kad jo charakteristikos laike nekistų.

Visi Siemens klausos aparatai turi mikrofono triukšmo slopinimo sistemas, kurios užtikrina tylą tyloje, tylių bet nenaudintų triukšmų slopinimą, švarų garsą. Absoliuti dauguma klausos aparatų gali turėti kryptinius mikrofonus, o pažangiausiuose yra įgyvendintas automatinis kryptinio mikrofono įsijungimas ir jo krypties prisitaikymas prie garso šaltinio krypties, t.y. kryptinis mikrofonas įsijungia kai to reikia ir seka balso šaltinį, o triukšmo šaltinius (iki 4 vienu metu) nuslopina, žmogui nedalyvaujant, nieko neperjungiant, - tiesiog garsas yra visada kokybiškas, o klausytis ir kalbėtis netgi triukšmingoje vakarėlio aplinkoje yra lengva. Kalbant apie triukšmą, kai kuriuose modeliuose yra įgyvendinta ir aštrių, skambių triukšmų (peilių, šakučių, puodelių “cinkcėjimas”, popieriaus šiurenimas) slopinimo technologija “sound smoothing”, kuri didžiausios ir žymiausios audiologų organizacijos NAL yra įvertinga geriausiai iš visų šiuo metu egzistuojančių tokio tipo technologijų.

Dar daugiau, aukštesnės klasės Siemens klausos aparatų šeimos siūlo yra pilną dviejų klausos aparatų sinchronizavimą, kai du klausos aparatai be perstojo "bendrauja" bevieliu ryšiu vienas su kitu, priimdami bendrus sprendimus ir nusistatydami optimalius parametrus abu kartu, vienu metu, vienodai, pilnai automatiškai. T.y. sistema imituoja normaliai girdinčio žmogaus smegenis, kai informacija priimama iš abiejų ausų, bet formuojama erdvinė klausa nejuntant atskirai kiekvieną ausį pasiekiančio garso. Be to šios sistemos veikia principu: paspausk vieną - sureaguos abu. T.y. bevieliu distanciniu pulteliu ar bet kurio vieno klausos aparato reguliatoriumi yra vienu metu valdomi abu klausos aparatai. Daugumą iš šių sistemų galima naudoti su priedais, leidžiančiais bendrauti mobiliu telefonu, garsą transliuojant tiesiogiai į klausos aparatus (-ą); klausytis stereo muzikos ar TV garso per klausos aparatus.

Taip pat absoliuti dauguma Siemens klausos aparatų taip pat turi balso atpažinimo automatinę funkciją: žmonių balsai, muzika yra išskiriami iš aplinkos, o kai jų nėra klausos aparatas nuslopina aplinkos triukšmus tausodamas žmogaus klausą, mažindamas nuovargį. Dauguma klausos aparatų papildomai turi 3-5 pasirenkamas programas (tyliai aplinkai, muzikos klausymuisi, kalbėjimuisi telefonu, triukšmingai aplinkai, buvimui gamtoje, etc.). Visi klausos aparatai turi dinaminį švilpimo slopinimą ir suvėlintą įsijungimą, todėl nemalonus klausos aparatų cypimas neblaškys jūsų ir aplinkinių. Visi klausos aparatai itin paprastai ir patogiai valdomi. Visi Siemens klausos aparatai pilnai suderinami su mobiliais ir “nešiojamo ragelio” telefonais.

Visos užausinių klausos aparatų šeimos taip pat turi modelius, skirtus specialiai mažiems vaikams, netgi kūdikiams. Šie aparatai yra itin lengvi, labai mažų gabaritų, lengvai reguliuojami, atsižvelgiant į galimus audiogramos netikslumus. Juose taip pat gali nebūti arba gali būti išjungti garso reguliatoriai (kad vaikas netyčia nepasididintų garso), numatyta apsauga nuo baterijos išėmimo.

Norintiems pilnai automatinių funkcijų, kuo natūralesnio garso bei kuo mažiau pastebimo klausos aparato, "Siemens" siūlo itin daug modelių klausos protezavimui nenaudojant įdėklų, - vadinamąjam atviros ausies klausos aparatų pritaikymui ("Life", “S Life”, "S", kai kurie "P" klausos aparatų modeliai, taip pat visos Life, Pure šeimos). Šie klausos aparatai pasižymi itin mažais gabaritais, pilnai automatiniu funkcionavimu (“įsijunk ir užmiršk”), moderniu dizainu (Life, Pure, etc.). Tai miniatiūriniai užausiniai klausos aparatai, vizualiai praktiškai nepastebimi, - puiki alternatyva įausiniams klausos aparatams, juolab, kad skirtingai nuo pastarųjų, tinka ir augančioms vaikų ir jaunuolių ausims. Be to tokie aparatai pilnai išsprendžia "užgultos ausies", "nenatūralaus savo balso", "aidėjimo" problemas. Specifiniai atviros ausies klausos aparatai yra Life 701, 501, 301, 101 bei Pure Carat 701. 501, 301 . Jie gali būti naudojami ir kaip klausos aparatai ir kaip ūžesio galvoje (tinnitus) slopintojai.

Pas mus taip pat galima užsisakyti "Siemens" įausinius klausos aparatus. Įausiniai klausos aparatai gaminami Vokietijoje, naudojant unikalią lazerinę technologiją, užtikrinančią itin didelį klausos aparato tikslumą. Užsakytus įausinius klausos aparatus pateikiame per 1,5 - 2 savaites. Įausiniai klausos aparatai pasižymi beveik visomis užausinių klausos aparatų savybėmis, tačiau jų galia yra mažesnė, taigi jie netiks turintiems gilų klausos netekimą, išskyrus ypatingus klausos aparatų modelius NITRO CIC ir NITRO 16 CIC - pastarieji būdami pilnai kanaliniai, t.y. pačių mažiausių gabaritų, tinka klausos netekimui net iki 100dB.

Kadangi tinkamai nepritaikytas netgi geriausias klausos aparatas tikrai neduos gero rezultato, mes daug dėmesio kreipiame į klausos aparatų reguliavimą ir klientų atsiliepimus. Firmoje patyrę specialistai parenka ir reguliuoja klausos aparatus, konsultuoja klausos reabilitacijos klausimais. Pas mus užsukę turėkite laiko, nes darbas gali būti arba greitas arba geras, mes renkamės gerą. Tinkamam klausos aparato pritaikymui, apmokymui kaip juo naudotis gali prireikti 2 valandų, tačiau ir Jūs ir mes būsime tikri, kad tinkamas tinkamai parinktas ir tinkamai suderintas klausos aparatas bus ilgai ir komfortiškai nešiojamas ir “nešiojamas” tikrai ne stalčiuje.

Tuo pačiu tikslu mes visiems klientams siūlome galimybę išbandyti klausos aparatą savo įprastoje aplinkoje, t.y. žmogus kurį laiką, nerizikuodamas savo pinigais, gali nešioti sureguliuotą klausos aparatą ir tik tada spręsti ar jis jam tinkamas, o tik po to jį įsigyti (arba ne). 

Kadangi mes siūlome patį didžiausią klausos aparatų modelių ir jų savybių kiekį ir spektrą, legvesniam klausos aparato pasirinkimui pateikiame lenteles, apibūdinančias daugumos Siemens gaminamų klausos aparatų šeimų esmines savybes. Platesnį klausos aparato bei konkrečios savybės aprašymą galite paskaityti paspaudę atitinkamą pavadinimą.

Tuos, ką domina gera kaina galite palyginti mūsų siūlomus klausos aparatus pateikiamoje lentelėje:

EKONOMINĖS - VIDUTINĖS KLASIŲ KLAUSOS APARATŲ PALYGINIMAS.

Tuos, ką domina patys pažangiausi, funkcinonaliausi bei daugiausiai vertės pridedančių funkcijų turintys aparatai, juos gali palyginti šioje lentelėje:

VIDUTINĖS - AUKŠČIAUSIOS - PREMIUM KLASIŲ KLAUSOS APARATŲ PALYGINIMAS.

 

Plačiau apie “Siemens” klausos aparatų šeimas ir jų savybes lietuvių  kalba galite sužinoti mūsų puslapyje (turinys kairiame tinklapio stulpelyje) arba kitomis kalbomis:

- anglų kalba puslapiuose www.siemens.com/hearing bei http://www.hearing-siemens.com/

- vokiečių kalba puslapyje www.hoergeraete-siemens.de 

- rusų kalba puslapyje http://www.siemens-hearing.ru/ .