Siemens - TEK™

Veikia su:

 • Pure® micon
 • Motion® micon
 • Siemens Life™ micon
 • Aquaris™ micon
 • Insio™ 7mi/5mi
 • Pure XCEL Carat
 • Motion XCEL
 • Siemens Life
 • Nitro® BTE
 • Motion XCEL Custom

Susijunk su tave supančiu pasauliu...

Gyvename ryšių pasaulyje. Mobiliame. Greitai besikeičiančiame. Momentaliame. Visada įjungtame. Kiekvieną dieną atsiranda vis naujas būdas būti linksminamam, informuotam, sujungtam su kitais. Dabar su Siemens TEK sistema atsirado būdas bevieliu ryšiu apjungti visa tai su Jūsų klausos aparatais, turiningiausiems klausymosi įspūdžiams.

Prisijunkite prie mobilaus

Tai lengviausias būdas prisijungti prie mobilaus telefono. Atsakykite į skambučius TEK Connect distancinio pultelio mygtuko paspaudimu. Klausykitės, kas Jums sakoma per savo klausos aparatus. Palikite mobilų telefoną kišenėje. Gyvenimas paprastas.

Prisijunkite prie televizijos

Mėgaukitės puikiu stereo garsu žiūrėdami DVD ar televizijos programas. Jokių trukdžių. Jokio švilpimo. Kada garsas tiesiogiai atkeliauja į jūsų klausos aparatus, nėra jokio būtinumo žaisti su klausos aparatų garso reguliatoriais. Skamba gerai, ar ne?

Prisijungkite prie muzikos

Nuo dabar niekas nestovės tarp Jūsų ir mėgstamos muzikos. TEK Connect pasiųs bevieliu būdu stereo garsą iš audio sistemos ar MP3 grotuvo tiesiogiai į klausos aparatą. Dabar juk XXI amžius!

TEK siųstuvas

TEK siųstuvas gali būti prijungtas prie TV imtuvo, stereo, ar MP3 grotuvo ar bet kurio kito įrenginio, turinčio ausinių lizdą (pvz.: kompiuterio). Siųstuvas realizuoja specifinį, Siemens adaptuotą Bluetooth protokolą, kuris palaiko ryšį su TEK Connect distanciniu pulteliu tam, kad bevieliu būdu persiųstų stereo garsą į Jūsų klausos aparatus.

Prisijungti prie mobilaus telefono

 1. TEK Connect bevieliu būdu bendrauja su Jūsų klausos aparatais, paversdamas juos virtualiomis bevielėmis ausinėmis. 
 2. TEK Connect informuoja Jus, kai Jums skambina, netgi tada, kai klausos aparatai yra kitame režime.
 3. Skambinkite, priimkite ir užbaikite skambučius tiesiogiai iš TEK Connect, valdydami mobilų ar bevielį su Bluetooth technologija suderinamą telefoną.
 4. Prisijunkite prie vieno telefono ir džiaukitės aiškiu, skaitmeniniu, švariu garsu. Paprasta. Lengva. Patogu.

Prisijungti prie televizoriaus

 1. Praktiniais sumetimais TEK paverčia Jūsų klausos aparatus į puikiai subalansuotas aukštų technologijų stereo ausines.
 2. TEK Connect bevieliu būdu persiunčia stereo audio signalus vienu metu į abu klausos aparatus (jei turite du).
 3. TEK Connect bendrauja su TEK siųstuvu naudodamas SIEMENS adaptuotą ir patobulintą Bluetooth protokolą. Naudojant paprastą Bluetooth ryšį neišvengiamas duomenų siuntimo vėlinimas. Tai sukelia nemalonų aidą, be to, atsiranda nesuderinamumas tarp to, kas yra rodoma ir to, ką Jūs girdite. Su Siemens TEK signalo vėlinimas yra minimizuotas, todėl Jūsų akys ir ausys yra „sinchronizuotos”.
 4. TEK siųstuvas yra prijungiamas prie televizoriaus ausinių lizdo ir veikia kaip aukšto lygio stotis, užtikrinanti patikimą ryšį 10 metrų atstumu. Tek siųstuvas yra iš anksto suporuotas su TEK Connect distanciniu pulteliu, todėl veikia vos tik jį prijungus. Taigi atsisėskite. Atsipalaiduokite. Gėrėkitės šou.

Prisijunti prie muzikos

 1. TEK transformuoja Jūsų klausos aparatus į preciziškai susietas, aukštos kokybės stereo ausines.
 2. Naudojant tinkamą siuntimo protokolą, TEK Connect siunčia Jūsų mėgstamą muziką į abu klausos aparatus vienu metu.
 3. Jūsų MP3 grotuvas ar stereo sistema gali būti tiesiogiai prijungtos prie TEK Connect, naudojant 2,5 mm stereo jungtį.
 4. TEK Connect taip pat gali bendrauti su Jūsų MP3 grotuvu ar stereo sistema bevieliu būdu TEK siųstuvo pagalba. Patikimo signalo priėmimo zona - 10 metrų. Na, čia tam atvejui, jei pasijustumėte lyg  šokantys.

Dabar jau lengva prisijungti prie Jūsų pasaulio

TEK Connect yra Jūsų raktas kontroliuoti bevielius ryšius tarp Jūsų klausos aparatų ir mobilaus ar nešiojamo telefono, audio sistemos, televizoriaus ir netgi kompiuterio.

Stereo garsas

Jūsų gyvenimas yra STEREO. Jeigu Jūsų gyvenimo garsai yra stereofoniniai, tai kodėl gi Jūs turėtumėte juos girdėti kitaip? To ir nereikia daryti. Siemens TEK Jums padės.

Siemens TEK automatiškai sinchronizuoja aukšto skiriamumo, subalansuotus, binauralinius signalus tarp Jūsų klausos aparatų. Nereikia jokių kabelių ar ausinių. Nėra jokių indukcijų ir triukšmų dėl kitų Jus supančių garsų.

Rezultatas – klausos pojūtis kontroliuojamas Jūsų. Įjunkite. Grokite. Puiku!

 

Faktai apie e2e 2-os kartos bevielį ryšį

e2e bevielis ryšys 2.0 yra aukštesnis Siemens trumpo veikimo diapazono elektromagnetinio ryšio lygis. Persiuntimo greitis: 164 kBit per sekundę. Siuntimo dažnis: 3,28 MHz ITU (International Telecommunication Union) rekomenduoja naudoti dažnių juostą nuo 3,155 MHz iki 3,400 MHz bendrajam plačiajuosčiam žemos galios bevieliam klausos instrumentų ryšiui.

Susiejimas

Kaip tai atlikti?

Distancinis pultelis TEK Connect leidžia naudoti Jūsų klausos aparatus kaip bevieles ausines su Bluetooth ryšiu suderinamu telefonu. Pultelio ir Jūsų telefono susiejimas atliekamas vos keleto žingsnių pagalba:

Pirmas žingsnis - programavimas

Jūsų klausos aparatų specialistas užprogramuos Jūsų pultelį pagal Jūsų pageidavimus, įrašant netgi programų pavadinimus.

Susiejimas...

Prieš naudojant pirmąjį kartą distancinį pultelį su Jūsų telefonu juos reikia susieti. Susiejimo procesas gali būti įsivaizduojamas kaip distancinio pultelio „pristatymas” telefonui ar atvirkščiai. Tada, kai distancinis pultelis ir telefonas yra supažindinti, jie jau gali tarpusavyje bendrauti. Tai lyg išsaugotumėte adresą savo adresų knygelėje. Susiejimas yra atliekamas tik vieną kartą.

Prisijunkite, kada tik norite

Kai telefonas ir distancinis pultelis yra susieti, Jūs turite juos sujungti: tiesiog paspauskite susijungimo mygtuką.  „Sujungus” telefoną ir distancinį pultelį, pastarasis parodys skambutį ir persiųs telefono garsą tiesiogiai į Jūsų klausos aparatus. Vietoj to, kad naudotumėte telefono mikrofoną, tiesiog kalbėkite į distancinį pultelį ir klausykitės per savo klausos aparatus. Sujungimą galite atlikti, kada tiktai norite.