Naudojamos pažangios technologijos klausos technikoje

Siemens nuolat atlieka tyrimus ir kuria unikalias technologijas tam, kad padarytų modernius savo klausos aparatus pačiais technologiškai pažangiausiais pasaulyje! Siemens audiologai, gydytojai, ir inžinieriai sujungia pačias pažangiausias mikroschemų gamybos, signalų apdorojimo technologijas su naujausiomis audiologinių tyrimų žiniomis. Siemens yra nepralenkiami siūlydami neprigirdintiesiems pačius geriausius ir pažangiausius technologinius sprendimus pasaulyje.


Kiekviena nauja klausos aparatų karta yra dar vienas žingsnis į priekį neprigirdinčiąjam. Siemens pripažįsta, kad klausos aparato naudojimo patogumas yra toks pats svarbus kaip ir įdiegtos technologijos. Tyrimai parodė, kad svarbiausi vartotojų keliami reikalavimai yra:


• Geresnė garso kokybė
• Geriau ir daugiau girdimi tylesni garsai
• Geresnis kalbos supratimas triukšmingoje aplinkoje
• Geresnis pritaikymas ir nešiojimo komfortas
• Mažiau matomi klausos aparatai
• Klausos aparatų naudojimo paprastumas
• Paprastas naudojimasis telefonu, nešiojant klausos aparatą


Paskutiniu metu Siemens ypač daug dėmesio kreipė į šių savybių įgyvendinimą atviros ausies “Life” bei “Active” klausos aparatuose. LIFE šeimoje, PURE xx1 šeimoje, Motion xxx S, CIELO 2 Active™, CIELO Life™ ir INTUIS Life™  klausos aparatai yra labai nedaug matomi, siūlo greitą ir paprastą pritaikymą bei geriausią kalbos suvokimą triukšmingose situacijose, pažangias mikrofonų ir triukšmo valdymo technologijas, o taip pat nešiojimo ir naudojimo komfortą.


Siemens pirmieji sukūrė ir jau eilę metų naudoja bevielio ryšio technologiją e2e wireless™, kuri sinchronizuoja klausos apparatus abiejose ausyse. e2e wireless™ technologija leidžia klausos aparatus valdyti taip paprastai kaip niekad anksčiau. Antros kartos  e2e wireless™ leidžia Siemens klausos aparatams TEK™ pagalba kalbėtis mobiliu telefonu garsui bevieliu būdu trasliuojamam į klausos aparatą (-us), klausytis transliuojamos tiesiai į Jūsų klausos aparatus stereo muzikos iš praktiškai bet kurio garso įrenginio.  

Unikali "data logging"-"data learning"-"sound learning" technologijų seka leidžia Jums patiems optimaliai prisitaikyti savo klausos aparatą, o "sound smoothing" technologija nuslopina nemalonius šaižius garsus nedarydama jokios įtakos kalbos garsams. Ir tokių naudingų Jums technologijų yra labai daug. Plačiau apie šiuos ir kitus klausos aparatų rinkos ir technologijų lyderio modernius techninius sprendimus, skirtus Jūsų patogumui, sužinosite šiame tinklapio skyriuje.