Atsikelti niekada nebuvo lengviau

Ar jūsų žadintuvas pakelia visus aplinkui, išskyrus jus? Dabar galite išjungti žadintuvo garsą ir nesijaudinti, kad neprabusite laiku. Naujasis Bellman & Symfon žadintuvas pakels jus ryškia šviesa, galingomis vibracijomis ir garsu, tiesiogiai į pagalvę - puiku, kai norite atsikelti laiku ir nepažadinti kitų. Laikrodis gali būti trijų modifikacijų; “Classic” – tiems, kam svarbiausia kaina, “Pro” – tiems, kurie nori šio to daugiau ir “Visit” – modelis tiems, kas nori įjungti laikrodį į “Visit” perspėjimų sistemą.

Savybės

Ryški šviesa. Keturios ryškiai blyksinčios LED lemputės yra gerai pastebimos netgi dienos metu.

Galinga vibruojanti pagalvėlė. Vibruoja (visi modeliai) ir skleidžia garsinį signalą (Pro ir Visit modeliai), kuris yra girdimas net per pagalvę.

Itin stiprus garsinis signalas. Kylantis skirtingų dažnumų garsas, kuris pasiekia net virš 100 dB.

Naktinis šviesos švyturėlis. Pabudus naktį, švelni mėlyna šviesa palydės jus atgal į lovą (Pro ir Visit modeliai).

Atsarginis energijos šaltinis. Išlaiko visą funkcionalumą, įskaitant vibruojančią pagalvėlę, netgi nutrūkus tinklo energijos tiekimui.

Protinga snaudimo funkcija. Automatiškai trumpina snaudimo intervalus 2 minutėmis po kiekvieno sustabdymo.

Itin stiprus, garsinis žadinimas

Bellman & Symfon žadintuvas geba išgauti žadinimo signalą iki virš 100 dB. Garsas kyla pamažu, taigi jūs turite pakankamai laiko jam išjungti, prieš jį išgirstant kitiems.

Žadintuvas turi protingą žadinimo signalą, kurio dažnumas pastoviai kinta. Taigi, netgi jei jūs negirdite, pavyzdžiui, aukšto dažnumo garsų, jis vis vien jus pažadins.

Žadinimas vibracijomis

Perkant Bellman & Symfon žadintuvą, galinga vibruojanti pagalvėlė jau yra jo komplekte. Tik padėkite ją po pagalve ir stiprios vibracijos jus prikels. Vibruojanti pagalvėlė įtraukta į Pro ir Visit modelių sudėtį ne tik vibruoja, bet ir skleidžia garsą.

Žadinimas šviesos blyksniais

Kada norite laiku atsikelti ryte, žadinimas ryškia šviesa yra gera alternatyva garsiniam žadinimui. Žadintuve yra integruotos didelio šviesos intensyvumo LED lemputės, kurios blyksi Pro ir Visit modeliuose. Šios lemputės yra tokios, kokios yra naudojamos ir moderniuose fotoaparatuose ir telefonuose. Skirtumas tik tas, kad žadintuve yra įmontuotos net keturios tokios lemputės. Tai reiškia, kad šis žadinimo būdas yra efektyvus netgi dienos metu, ar tada, kai jūs miegate su įjungtomis šviesomis.

Suraskite kelią tamsoje

Ar pastebėjote, kaip sunku rasti kelią atgal į lovą, atsikėlus naktį. Ypač tada, kai apsilankėte apšviestame kambaryje. Tada nesunku įjungti kambario šviesą, bet tai gali sutrikdyti artimųjų miegą. Dėl to Pro ir Visit žadintuvo modeliai turi integruotą naktinę švieselę. Ji veikia kaip švyturėlis, kurio švelni melsva šviesa jums parodys kelią atgal į lovą, netrukdant kitiems. Tai reiškia, kad jūs nebeklupsit tamsoje, jei kils noras vidurnaktį užkąsti.

Protingas snaudimo režimas

Kai norėsite išnaudoti visą grožio miegą, tikrai įvertinsite protingą snaudimo režimą. Jis skiriasi nuo kitų tuo, kad trumpina snaudimo intervalą nuo 9 iki 2 minučių, po 2 minutes kiekvieną kartą. Tai duos jums pakankamai laiko atsibusti bei pakankamai laiko rimtiems pusryčiams be bereikalingo streso.

Išbandykite: jūs ir jūsų skrandis tai įvertins.

Patikimas visomis sąlygomis

Ar jums nėra tekę nepabusti laiku dėl to, kad nutrūkus elektros tiekimui žadintuvas jūsų nepažadino? Dabar dėl to nereikia jaudintis. Šis žadintuvas turi atsarginį energijos šaltinį, kuris automatiškai įsijungia, kai nutrūksta tinkle energijos tiekimas. Vidinė baterija ne tik išlaiko tikslų laiką, bet ir suteikia energijos vibruojančiai pagalvėlei bei žadinimo šviesoms.

 


Papildomos funkcijos

Reguliuojama foninė šviesa

Visi žadintuvo modeliai turi mygtuką galinėje sienelėje, kuriuo galima nustatyti reikiamą šviesumą, kuris neerzintų jūsų naktį.

Pasirenkamas laiko formatas

Laikrodis turi specialų mygtuką, kuris perjungia 24 ar 12 valandų laiko formatą. Pasirinkus 12 valandų formatą, AM/PM raidės automatiškai atsiranda laikrodžio ekrane.

Sustiprintas telefono signalas

Ar žinote, kad galite naudoti Pro ir Visit modelius telefono signalo sustiprinimui? Tik prijunkite telefoną prie žadintuvo ir lengviau išgirsite telefono skambutį.

Kitos jungtys

Ar žinote, kad prie žadintuvo galima prijungti specialų kilimėlį? Tada būsite pakelti, kai kas nors žengs ant jo.

Garbingas Visit sistemos narys

Visit modelis yra funkcionaliausias žadintuvas. Jis lengvai gali būti įjungtas į Visit perspėjimų sistemą. Be to, kad prikelia, jis gali perspėti Jus apie skambutį į duris, reikalaujantį dėmesio vaikutį, perspėti apie kylantį gaisrą ar skambantį telefoną kitame kambaryje.