Naudingi priedai

SIEMENS klausos aparatai vaikams turi naudingų priedų kurie pagerina girdėjimo galimybes daugelyje gyvenimo situacijų.

Tek™, miniTek™ ir miniTek™ programėlė (App)

Belaidžių priedų dėka paaugliai gali dalyvauti ir jaustis puikiai bendraamžių draugijoje lengvai naudodamiesi telefonais, muzikos grotuvais, TV ir kompiuteriais. Tek™ ir miniTek™ transliuoja aukštos kokybės stereo garsą ir klausos aparatai pilnai jį atkuria. Šie priedėliai tarnauja ir kaip distanciniai valdymo pulteliai. VoiceLink™ mikrofonas siunčia signalą tiesiai į miniTek™ ir gali būti duotas mokytojui ar draugui kad kalba būtų aiškiau suprantama. (Android) Išmaniųjų telefonų vartotojai gali valdyti miniTek™ tiesiog iš savo mobilaus nemokamai parsisiuntę "miniTek Remote App" programėlę iš "Google Play" portalo. Taigi klausos aparato reguliavimas tokiu būdu atrodo tarsi žinutės rašymas telefonu.

Sportinis aparatėlio laikiklis "Sport Clip"

Šis laikiklis yra puikus sprendimas aktyvia veikla užsiimančiam jaunimui, tokia kaip komandinis žaidimas, važiavimas dviračiu, plaukimas baseine ir panašiai.

Audio priedėlis "Audio shoe"

Šis priedėlis skirtas naudoti su plačiai paplitusia FM ir vidinio ryšio sistemų  technologija ir įgalina tiesioginį garso transliavimą į jūsų klausos aparatą iš FM sistemos. Tai labai palengvina mokymasį kiek mokykloje tiek ir namie. Net jei sėdėtumėte tolimiausioje klasės vietoje mokytojo balsą girdėsite lyg būtūmėt tiesiog priešais jį. Tarp kitko, pažymiai gauti mokykloje pagerėja!

Kroviklis "eCharger"

Klausos aparatai (tik įkraunami) gali būti patalpinami nakčiai į kroviklio dėžutę ir po 6 valandų bus pilnai įsikrovę naujai dienai. Papildomai yra įmontuota elekroninė džiovinimo funkcija kuri apsaugo aparatėlius nuo drėgmės užtikrindama ilgą jų tarnavimą.

Hermetiškas dėklas "Aquapac"

Šis dėklas yra puikus sprendimas plaukymui, buriavimui ar tiesiog būnant pliaže. Vandeniui atsparus dėklas apsaugos jūsų distancinį pultelį, MP3 grotuvą, telefoną taip, kad galėsit kalbėtis telefonu ar klausytis mėgstamos muzikos net būdami vandenyje.