Bellman® Audio Maxi
Skaitmeninis asmeninis stiprintuvas

 

Bellman® Audio Maxi yra modernus bendravimo įrenginys, naudojantis pažangias skaitmenines technologijas kalbos ir muzikos sustiprinimui. Maxi yra specialiai sukurtas žmonėms, kuriems yra reikalingas lengvai, intuityviai valdomas įrenginys su dideliais valdymo mygtukais ir aiškiomis indikacijomis. Maxi yra intuityvus ir draugiškas vartotojui, be to pateikia puikią garso kokybę.

 

 Aukščiausios kokybės garsas.

Maxi skaitmeniniu būdu sustiprintas garsas yra aiškus ir malonus. Įrenginys pilnai išnaudoja skaitmeninės technologijos privalumus kalbos išryškinimui bei nemalonaus aplinkos triukšmo ir švilpimo sumažinimui – visa tai užtikrina aukštą garso kokybę. Dėl unikalių mikrofono tarpinių, Maxi itin jautrus mikrofonas yra efektyviai apsaugotas nuo valdymo, šnaresio, trinties į drabužius keliamų triukšmų.  


Lengvas naudojimas.

Bellman Audio Maxi buvo sukurtas visų pirma galvojant apie valdymo ir naudojimo paprastumą. Unikalaus dizaino dėka Maxi yra naudojamas visiškai intuityviai. Visos pagrindinės jo funkcijos yra pasiekiamos vienu mygtuko paspaudimu ir nėra jokių komplikuotų meniu, kuriuose galima būtų “pasimesti”. Šiame įrenginyje ergonominis dizainas yra derinamas su kontrastingomis spalvomis, dideliais liečiamais mygtukais ir minkštomis medžiagomis, kas daro Maxi idealiu pagalbininku neprigirdintiems žmonėms, kuriems reikia lankstumo, kokybės ir lengvai naudojamo įrenginio. 

 

 Bellman® Audio Maxi valdymas

Bellman Audio Maxi asmeninio stiprintuvo funkcionalumas gali būti labai išplėstas, naudojant jį su visa eile priedų. Paspauskite nuoroda, kad daugiau apie juos sužinotumėte: Bellman Audio Maxi priedai.


 

BELLMAN® AUDIO MAXI  PRIEDAI

 

 

Bellman Audio Maxi priedai

Siūloma visa eilė Bellman Audio Maxi priedų, kurie žymiai išplečia šio gaminio funkcionalumą, paverčia šį asmeninį stiprintuvą tikru namų audio/pramogų centru. Su pačiu asmeniniu stiprintuvu yra pateikiamos vienos iš dviejų tipų ausinių: diskretinės ausinės, dedamos į ausies kanalą, kitos – didesnės dedamos ant ausų – Jums rinktis. Kiti priedai yra atskirai užsakomi pagal žmogaus poreikius. Žemiau apie juos.


PRIEDAI

 

Į ausį dedamos ausinės


Mažos ir diskretiškos skirtos Bellman Response.

Diskretiškai išvaizdai. Itin lengvos, labia jautrios ir su gera išorinio triukšmo izoliacija. Užtikrina aukštą garso aiškumą ir detalumą.     

Modelis BE9124
Dažnių diapazonas: 60 Hz - 22 kHz
Impedansas: 16 omų

 

 

Ausinės su lankeliu

Lengvam naudojimui. Stereo ausinės pasžyminčios aukštu jautrumu ir tvirtu bei patogiu dizainu. 
Lengva ir patogi alternatyva tiems kas nemėgsta į ausį dedamų ausinių, taip pat patogiam ir lengvam užsidėjimui.


 

 

Stetoklipai

Modelis BE9125
Impedansas: 60 omų
Spalva: juoda
Svoris: 36 g

Didelei galiai. Tam, kam ausinių galios neužtenka. Jie taip pat yra labai patogūs dėvėti, užsidėti ir nusiimti.

 

Kaklo telekilpa

Modelis BE9128
Impedansas: 5 omai
Jungtis: 3,5 mm
Svoris: 30 g
Klausos aparatui. Aukštos kokybės lengvam klausymuisi, naudojant Jūsų klausos aparatą. Tiesiog įjunkite kaklo telekilpą į Maxi lizdą, laisvų rankų įrangą ar MP3 grotuvą ir perjunkite klausos aparatą į „T“ režimą.

 

 

Išorinis mikrofonas

Modelis BE9127
Kryptiškumas: visakryptis
Spalva: juoda
Kabelio ilgis: 5 m

Mobilumui. Specialiai sukurtas Maxi lengvas įrengti sprendimas TV klausymuisi mono: padėkite mikrofoną netoli TV imtuvo ir klausykitės.

 

   

TELEVIZIJOS klausymosi priedai

 
 

Teleritės pagalvėlė


Modelis BE1150
Kabelio ilgis: 9.5 m
Impedansas: 6 - 8 Ω
Jungtis: DIN

TV klausymuisi. Veikia su Maxi ir klausos aparatais, kurie turi teleritės režimą. Padėkite teleritės pagalvėlę ant savo sofos ar po pagalve ir prijunkitę ją prie TV imtuvo telekilpos stiprintuvo pagalba.

 

 
 

Telekilpos stiprintuvas


Modelis BE1140
Spalva: juoda
Maitinimas: 220 VAC
Garso reguliatorius: yra

Telekilpos stiprintuvas jungia TV imtuvą su teleritės pagalvėle bei aprūpina ją reikiama galia.  Telekilpos stiprintuvas taip  pat turi reguliuojamą išėjimo lygį.

 

 
 

SCART jungiklis


Modelis: BE1360
Spalva: juoda
Įėjimas: DVD/VCR/SAT
Išėjimas: 3.5 mm telejungtis

Aukštos kokybės (Hi-fi) TV klausymui. Prijunkite Scart jungiklį prie TV imtuvo ir junkitės prie DVD, Video ar DVD. Pasirinks tinkamą šaltinį automatiškai.