BELLMAN AUDIO MINO
(BELLMAN KLAUSOS APARATO ALTERNATYVA)

 

 

 Bellman Audio Mino®
(Bellman Klausos Aparato Alternatyva)

Jei Jūs manote, kad Jums nereikia ar tiesiog nenorite nešioti klausos aparato, mažas, paprastas ir patogus Bellman Audio Mino® įrenginukas yra gera alternatyva. Be to, kadangi šis įrenginukas nesukuria pavojingų garso stiprumų, yra nebrangus, jį galima naudoti nesikreipiant į gydytojus (jei nenaudojami Stetoklipai), taigi jis gali tapti puikia staigmena - dovana Jūsų tėvams ar seneliams. Tačiau dėl savo funkcionalumo ir mažumo, tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nenorintiems nuolat nešioti klausos aparatų.

 

Mino – mažas, funkcionalus, bet galingas

Gera klausa tuoj pat


Ieškote “išimk ir naudok” sprendimo savo girdimumo problemoms išspręsti? Nenorite ar negalite nueiti pas gydytoją? Sprendimas yra. Mino – galingas asmeninis stiprintuvas. Su Mino girdėsite žodžius skaidriau nei bet kada anksčiau. Ir jokių tyrimų, jokių eilių, jokių pritaikymų. Aišku, puiku, jei Jums Mino padovanotų tie, kurie Jus myli…

 
Gera išvaizda. Puikus garsas.

Mino – pilnai skaitmeninis asmeninis stiprintuvas, kuris padeda geriau girdėti kasdieninėse situacijose. Mino pateikia aiškų, kaip krištolas, garsą net ir triukšmingoje aplinkoje. Ir nesvarbu, ar Jums reikia pagalbos girdint tik kartas nuo karto, ar Jūs nuolat nešiojate klausos aparatą, Mino įneš žymų skirtumą į Jūsų kasdieninį gyvenimą.

Lengva klausytis

Mino naudojamas intuityviai. Tiesiog padėkite jį ant stalo ar užsikabinkite ant kaklo ir kalba taps garsi ir aiški net ir triukšmingoje aplinkoje. Jūs galite klausytis per ausines, į ausį dedamas ausines, MicroSet rinkinuką ar per savo klausos aparatus, telekilpos pagalba.

 

Mino savybės

Super diskretiškas. Mino yra tokio dydžio, kaip modernus mobilus telefonas ir gali būti diskretiškai “paslėptas” Jūsų kišenėje.
Puikus garsas. Mino naudoja pilnai skaitmeninę Aukšto Audio skiriamumo (HDA - High Definition Audio) technologiją, taigi garsas yra itin aiškus ir švarus.
Lankstus. Mino turi daug pažangių savybių, padedančių gerai girdėti net ir labai sudėtingose klausymuisi situacijose.

Techniniai dalykai

Pilnai skaitmeninio signalų apdorojimo technologija. Efektyvūs kryptiniai mikrofonai. Ir galinga įkraunama ličio jonų baterija. Dizainas toks, kad dėl plonumo ir lengvumo, Mino lengvai tilps į Jūsų kišenę. Mino ne tik išskirtinis asmeninis stiprintuvas, bet, su MicroSet priedu, dar ir itin diskretiškas ir naujas būdas naujai girdėti. 

MicroSet™ - pasikalbėkime su miestu

   Gal geriau laikyti asmeninį stiprintuvą diskretiškai kišenėje, kad jūsų rankos būtų laisvos? MicroSet yra specialus priedai šitam įgyvendinti. Jis susideda iš mažo prisegamo prie drabužių  mikrofono ir diskretiškos, pilnai ausyje pasislepiančios ausinės. Prisegamas mikrofonas efektyviai sumažins aplinkos triukšmą, taigi galėsite neįsitempęs bendrauti.  

Aukšto skiriamumo Audio

   Mino naudoja panašią technologiją kaip ir šiuolaikiniai CD/DVD grotuvai ir pateikia krištoliniai aiškią kalbą, „išvalytą“ nuo aplinkos triukšmo. Tai reiškia, kad galėsite nešioti Mino valandų valandas, nepavargdami nuo triukšmo. 

 

 

 

 

Džiaukitės muzika ir TV

Prijunkit Mino prie TV imtuvo ir džiaukitės puikiu stereo garsu, kartu „taupydami“ Jūsų artimųjų ausis. Arba klausykitės savo mėgstamos dainos per Jūsų Hi-Fi sistemą ar MP3 grotuvą tokių garsumu, kokiu tik norite.
Jei tuo metu paspausite „spausk-kad-klausytis“ mygtuką, girdėsite ir aplinkinius garsus, nenusiimdami ausinių (ar kito klausymosi priedo).

Fokusuokit garsą

   Mino turi tiek visakryptį, tiek ir skaitmeninį kryptinį („fokusuojantį“) mikrofonus. Su fokusuojančiu mikrofonu Jūs galite nukreipti Mino į žmogų, su kuriuo Jūs kalbate, kad aiškiau jį girdėtumėte, o aplinkinis triukšmas būtų nuslopintas. Su Mino Jūs galite perjunginėti mikrofonų režimus tarp visakrypčio ir kryptinio vienu mygtuko paspaudimu.  
  Kryptiniai mikrofonai itin efektyvūs triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, restorane su fonine muzika, aidinčiose patalpose arba žmonių susibūrime. 

Pasiimkite Mino į kiną 

   

Mino turi pirmos klasės Teleritę. Lietuvoje jau atsiranda ir kuo toliau, tuo daugiau bus patalpų su įrengtomis telekontūrinėmis sistemomis. Tai reiškia, kad teleritės pagalba galėsite pagauti aiškų garsą, transliuojamą telekontūrine sistema, pavyzdžiui, teatre, bažnyčioje, koncertų salėje. Tik paspauskite „T“ simboliu pažymėtą mygtuką.

 Pasiimkit Mino į kelionę 

Daug keliaujate? Tada galite laikyti Mino ir visus priedus patogiame, saugiame kelioniniame krepšelyje (priedas).

 Lengva baterija. Užtikrintas veikimas


Kaip ir visa kita,  Mino vidinė baterija nedaro kompromisų galiai dėl portabilumo. Ši baterija gali be perstojo intensyviai veikti iki 18 valandų, o ją įkrauti trunka vos 2.5 valandos. Baterija ne tik lengva, bet ir draugiška aplinkai. Jei daug keliaujate, galite įsigyti ir Automobilinį įkroviklį - originalų švedų kompanijos Bellman & Symfon priedą.


Išplėskite savo klausos aparatų galimybes

Jei Jums nebeužtenka Jūsų klausos aparato galimybių kai kuriose situacijose, galite išplėsti jo galimybes prijungdami jį prie Mino diskretiškos kaklo telekilpos pagalba. Mino papildomai sustiprins kalbą ir veiks kaip praktiškas klausos aparato(-ų) garso ir tembro reguliatorius. Jūs taip pat galite prijungti Mino prie TV imtuvo ir sustiprinti TV garsą savo klausos aparate.

 

Galingas ir lansktus

Mino padės Jums geriau girdėti daugumoje kasdieninių situacijų. Žemiau nurodytos tipiškos Mino naudojimo situacijos.

Namuose

   Klausykitės sau priimtinu garsumu, neprašydami kitų kalbėti garsiau ar aiškiau. Tiesiog padėkite Mino šalia kalbančiojo. Mino efektyviai išryškins kalbą, pašalindamas trukdančius aplinkinius garsus. Rezultatas - aiški kalba be triukšmo. Taip pat siūlome daug Mino priedų. Nenaudojantys klausos aparatų, pavyzdžiui, galės pasirinkti per ką klausytis: ausines, MicroSet priedą ar Stetoklipus.  

 Būnant su draugais

   Dauguma barų, kavinių ir restoranų yra gana triukšmingos vietos su grojančia muzika ir daug žmonių, kalbančių vienu metu. Jei Jūs neprigirdite, tai galite lengvai pasijusti paliktas vienas tarp žmonių, nesuprasdamas iš ko aplinkiniai juokiasi. Su Mino reikia tik įjungti kryptinį mikrofoną ir aplinkinis triukšmas žymiai sumažės, todėl galėsite dalyvauti pokalbyje ir nevaidinti, kad ir Jums juokinga, o juoktis, nes iš tiesų juokinga.

Parduotuvėse

 
   Apsiperkant mieste, labai naudinga turėti Mino kišenėje, kad būtų laisvos rankos, o girdėtumėte gerai. MicroSet priedas yra specialiai sukurtas tokiems atvejams. Jis susideda iš mažo prisegamo prie drabužių mikrofono ir į ausį dedamos miniatiūrinės ausinės. Prisegamas mikrofonas sumažina aplinkinius triukšmus, taigi galite girdėti aiškiai pašnekovą ar pardavėją. 

 Žiūrint TV

 
   Kai prastai girdite, nesunku padidinti televizoriaus garsą kad ir iki maksimumo. Tačiau kažkodėl kiti šeimos nariai, o kartais netgi kaimynai, to netoleruoja... Su Mino nėra jokio reikalo garsinti TV imtuvo. Pagarsinkite Mino arba tiesiog prijunkite jį tiesiogiai prie televizoriaus, naudodami kabelių rinkinį, ir klausykitės stereo garso tokiu stiprumu kokiu tik reikia, taupydami savo artimųjų ausis. Jei norite kažką pasakyti ar išgirsti, ką artimieji Jums sako, tiesiog paspauskite „spausk-kad-klausytis“ mygtuką ant Mino tam, kad sumažintumėte jo garsą ir girdėtumėte aplinkinius garsus.

Su klausos aparatais
 
  Jei kai kuriose situacijose Jums neužtenka klausos aparato(-ų), galite jį (juos) prijungti prie Mino diskretinės kaklo telekilpos pagalba. Mino toliau stiprins garsą, be to, veiks kaip klausos aparato(-ų) garsumo ir tembro reguliatorius, taip pat kaip kryptinis mikrofonas. Jūs taip pat galite prijungti Mino prie TV imtuvo tam, kad sustiprintumėte TV garsą savo klausos aparate(-uose).

Priedai

Gaukite maksimumą iš šio produkto. Prisitaikykite jį prie savo poreikių. Pasirinkite tinkamus Jums priedus iš nurodytų žemiau. Visi priedai buvo sukurti Švedijoje Bellman & Symfon kompanijoje, bendradarbiaujant su žymiausiais pasaulio audiologais.

Prisegamas mikrofonas


Pridėkite mikrofoną prie garso šaltinio sudėtingose girdėjimui situacijose. Jis taip pat labai tinka, kai norite nepastebimai nešiotis Mino kišenėje.
Priedo Nr. BE9127

MicroSet


Prijunkite Microset™ ir naudokitės pačiu diskretiškiausiu ir technologiškiausiu Mino sprendimu.
Priedo Nr. BE9129

 

 

Stetoklipai


Stetoklipai gali užtikrinti garso stiprumą net iki 140 dB, tiems, kas išties labai prastai girdi. Jie labai patogūs ir labai paprastai užsidedami.
Priedo Nr. BE9125


 

USB Auto įkroviklis


Daug keliaujate automobiliu? Su automobiliniu įkrovikliu lengvai galite įkrauti mašinoje Mino tik per 2.5 valandos. Tinka ir Domino, ir Domino Classic.
Priedo Nr. BE9143

Kaklo telekilpa

Su telekilpa Mino (Domino, Domino Classic, Maxi) tampa geriausiu Jūsų klausos aparato draugu. Tik prijunkite telekilpą ir perjunkite Jūsų klausos aparatą(-us) į „T“ režimą.
Priedo Nr. BE9128

Vidinės ausinės


Mažos ir lengvos su geru jautrumu ir puikia izoliacija nuo aplinkos triukšmo. Rūpestingai parinktos tam, kad užtikrintų didelį aiškumą ir detalumą.
Priedo Nr. BE9124

Laidų rinkinys

Naudokite laidų rinkinį įrenginio prijungimui prie TV imtuvo ar multimedijos įrangos ir mėgaukitės kokybišku stereo garsu. Tele-jungtis ir RCA adapteris taip pat yra rinkinyje.
Priedo Nr. BE9126

Ausinės


Patogios užsidėti stereo ausinės, pateikiančios puikią garso kokybę.
Priedo Nr. BE9122Kelioninis krepšelis


Pusiau kietas juodos drobės kelioninis krepšelis su sustiprinta išore. Puikiai tinka įsidėti Mino ir visus priedus, optimalus kišenėlių išdėstymas ir aiškus, paprastas dizainas.
Priedo Nr. BE9147

 

PRIEDAI, IŠPLEČIANTYS KLAUSOS SPRENDIMŲ GALIMYBES

"Bellman & Symfon" siūlomų klausos sprendimų galimybės gali būti išplėstos specialiais priedais. Pavyzdžiui, apie įvykį galite būti perspėtas ne tik šviesa, bet ir vibracijomis, be to galite būti informuotas ne tik apie telefono ar durų skambutį, bet ir tada, kai durys ar langas yra atidaromas ar kažkas įeina pro duris. Visi priedai yra lengvai įrengiami, o jų įjungimas į sistemą itin paprastas.