APSAUGINĖS PRIEMONĖS NUO TRIUKŠMO IR VANDENS

 

UAB „Klausos technika“ taip prekiauja ir klausos saugos priemonėmis. Šios priemonės yra itin reikalingos žmonėms dirbantiems triukšmingoje aplinkoje. Kita saugos priemonių gurpė skirta ausų apsaugai nuo vandens. Šios priemonės kirtos mėgstantiems plaukioti, tačiau kenčiantiems nuo dažnų ausų uždegimų.

   

Apsaugai nuo triukšmo yra skirti apsauginiai klausos kamšteliai, kurie yra vienkartinio arba daugiakartinio panaudojimo. Šiuos kamštelius siūlome kiek žmonėms, tiek ir įmonėms, kurios rūpinasi savo darbuotojų sveikata ir nenori, kad jų darbuotojai ateityje girdėtų pastovius ūžesius galvoje ar kreiptųsį į „Klausos techniką“ klausos protezavimui klausos aparatėliais.

         

Mėgstantys maudytis, pas mus gali įsigyti daugiakartinio naudojimo saugos nuo vandens kamštelius. Jie ypač aktualūs žmonėms kenčiantiems nuo dažnų ausų uždegimų, taip pat ir lankantiems baseinus (chloruotas vanduo). Kamšteliai apsaugos ausies kanalą ir ausies būgnelį nuo vandens poveikio. Jie yra daugiakartinio naudojimo ir yra dviejų dydžių: suaugusiems ir vaikams.