DVIPUSIO  GIRDĖJIMO  PRIVALUMAI

 

Dvi ausys yra geriau, nei viena nes:
Pagerėja kalbos supratimas  - smegenims gaunant informaciją iš abiejų ausų, pagerėja kalbos suvokimas, netgi triukšmingoje aplinkoje.
Su binauraline klausa mes geriau girdime tylią kalbą ypač jei žmogus šneka ne iš priekio.
Pagerėja lokalizacija – garso skirtumai tarp ausų leidžia lengvai suprasti kokia kryptimi nuo mūsų yra garso šaltinis.
Naudodamiesi abiejomis ausimis žmonės turi daug geresnį orietacijos ir balanso pojūtį. Su binauraline klausa pasaulis atrodo daug „normalesnis“.
Pagerėjusi garso kokybė – su binauraline klausa, klausymasis yra daug malonesnis, nes garsai yra „pilnesni“, geresnės kokybės.

 

 

Du klausos aparatai geriau, nei vienas

Iš visų neprigirdinčių žmonių apie 80% turi klausos netekimą abiejose ausyse. Dauguma neprigirdinčių žmonių su abipusiu klausos netekimu girdėtų žymiai geriau naudodami du klausos aparatus. Tai vadinama „binauraliniu stiprinimu“. Tyrimai parodė kad netgi jei viena ausis girdi žymiai prasčiau nei kita, dauguma tokių neprigirdinčiųjų girdi geriau naudodami du klausos aparatėlius.

Daugiamečiai klinikiniai tyrimai ir realus gyvenimas įrodė binaurlinio girdėjimo privalumus:


Geresnis tylios kalbos ir perspėjančių signalų atpažinimas:

Geresnis kalbos supratimas:

Geresnė garso kokybė:


Geresnė lokalizacija: su dviem klausos aparatais smegenys gauna informaciją iš abiejų ausų, kas leidžia lengviau nustatyti garso kryptį ir atstumą iki garso šaltinio.
Lokalizacija vadinama smegenų geba tiksliai „priimti“ garsus iš dešinės ir kairės ausų ir nustatyti iš kurios pusės atsklido garsas. Lokalizacija yra labai svarbi kasdieniniame gyvenime. Pavyzdžiui ji leidžia suprasti iš kurios pusės Jus šaukia ar iš kur atvažiuoja automobilis gatvėje.

Tai buvo privalumai, tačiau kai kuriais atvejais dviejų klausos aparatų nešiojimas sukelia ir rūpesčių. Pavyzdžiui:

Šiuos trūkumus pilnai pilnai išsprendžia tik Siemens klausos aparatų sistemos su bevieliu ryšiu e2e. Tokie klausos aparatai veikia kaip viena sistema. Du klausos aparatai visada keičiasi tarpusavyje informacija tam, kad užtikrintų geriausią klausą. Be to pilnai atpuola klausos aparatų valdymo problema: galima valdyti bet kurį iš klausos aparatų, - reaguos abu kartu. Taip pat juos galima valdyti distanciniu pulteliu. Kiti e2e ryšio privalumai:

Bevielį ryšį tarp klausos aparatų turi absoliuti dauguma Siemens klausos aparatų, pradedant nuo Orion šeimos ir įskaitant visas micon technologijos šeimas, įskaitant net pilnai kanalinius klausos aparatėlius. 

 

 

DVI AUSYS GERIAU NEI VIENA ... NATŪRALU!

 

 

Dvi ausys teikia jums dvigubą garsų kiekį ir kokybę

Garso bangos supa mus visur aplink. Šios bangos keliauja iš garso šaltinio į išorinę kiekvienos ausies dalį, kur jos keliauja išilgai ausies kanalu iki ausies būgnelio ir toliau per kauliukus iki vidinės ausies, - sraigės.

 

Jūsų ausis tuomet siunčia žinutę į Jūsų smegenis, kurios interpretuoja, iššifruoja garsą, paversdamos jį suvokiamais garsais. Todėl svarbu turėti dvi „geras“ ausis, kurios teisingai priims ir interpretuos garsus.

 

Daugiau, kaip 50% žmonių, turinčių klausos susilpnėjimą, yra paveiktos abi ausys. Taigi, logiškai, kaip ir naudodami abi akis, kad gerai matytumėte, Jūs taip pat turite naudoti dvi gerai girdinčias ausis, kad geriau girdėtumėte.

 

Dviejų klausos aparatų dėvėjimas dar vadinamas dvigubu stiprinimu. Ir, iš esmės, dvigubas stiprinimas padidina garso signalų gavimo kiekybę ir kokybę abiejose ausyse.

 

Nauda jums – geresnis suprantamumas

 

Apie 50 metų klinikinių tyrinėjimų ir bandymų parodė, kad net kai klausos praradimas yra žymiai didesnis vienoje ausyje, daug žmonių su susilpnėjusia klausa vis dar gali geriau girdėti naudodamiesi natūraliu garsų surinkimu iš abiejų ausų.

 

Dvipusio stiprinimo privalumai yra šie:

Balansas, aiškumas, komfortas, saugumas

 

Klinikiniai tyrimai parodė, kad dvipusis stiprinimas padeda žmonėms geriau ir daug natūraliau girdėti visus garsus (todėl, kad garsas sustiprinamas abiejose ausyse vietoj vienos).

Atraskite dviejų aparatų dėvėjimo privalumus

 

Gamta davė mums dvi ausis ne be priežasties. Taigi jei Jūs manote, kad dvi ausys Jums geriau nei viena, pradėkite dėvėti du klausos aparatus. Pabandykite ir palyginkite garsą , kai dėvite du, ir kai dėvite vieną klausos aparatą. Kai dėvite du klausos aparatus, Jūs turėtumėte patirti:

Net sunkiausiose girdėjimui situacijose atliekant tyrimus, žmonės, dėvintys du klausos aparatus, supranta kalbą ir seka pokalbį žymiai geriau, lyginant su žmonėmis, kurie naudoja vieną klausos aparatą. Ir dar, galėjimas geriau girdėti ir suprasti šeimą ir draugus, padeda jums mėgautis būnant kartu daugiau ... ir dažniau.

 

Skirkite laiko apsvarstyti dvipusio stiprinimo privalumus su Jūsų klausos aparatų specialistu.

 

Siemens kompanija bendradarbiauja su klausos aparatų specialistų tinklu visame pasaulyje. Siemens siūlo geriausias sąlygas šioje srityje – tai apie ką Jums daugiau gali papasakoti klausos specialistas. Vienas iš keturių parduotų pasaulyje klausos aparatų, yra pagamintas Siemens, taigi turi būti priežastis kodėl žmonės pasaulyje daugiausiai renkasi šioje kompanijoje pagamintus klausos aparatus.

 

SIEMENS, didžiausia pasaulyje ir labiausiai patyrusi medicinos ir kompiuterių elektronikos kompanija. Nuo širdies stimuliatorių iki magnetinio rezonanso sistemų SIEMENS yra pionieriai sveikatos apsaugos sistemoje, įrenginiuose, kurie pagerina gyvenimo kokybę.