Akcija

Ypatingas pasiūlymas !


Intuis 2 click

Sukurtas lengvam klausymuisi, lengvam pritaikymui, lengvam naudojimui

Patikrinta technologija, nepaprastas komfortas - Intuis 2 šeima apjungia puikias savybes, lengvą naudojimą ir visavertį garsą plačiam naudotojų ratui.

Visi Intuis 2 modeliai turi 12-kanalų skiriamumą kokybiškam tiksliai asmeniškai pritaikytam garsui su daugiau galimybių dažniniam reguliavimui ir garso išvalymui nuo triukšmo, nei bet kuriame kitame šios klasės klausos aparate pasaulyje. Ir visos technologijos, tokios kaip triukšmo slopinimas, balso ryškinimas, švilpimo slopinimas skirtos patogaus klausymosi užtikrinimui.

Šioje šeimoje yra visiškai nauji CIC / ITC click modeliai

Intuis 2 Click CIC & Click ITC pradeda naują produktų kategoriją, ypač tinkančią pradedantiems naudoti klausos aparatus:

•        Jie yra labia kosmetiškai patrauklūs ir diskretiški: pilnai kanaliniai (CIC) ir šiek tiek didesni (CT) patogesniam naudojimui.
•        6 skirtingų dydžių minkšti Click gaubteliai gali būti pritaikomi beveik bet kuriam ausies kanalui. Šie gaubteliai pagaminti taip, kad ausies kanalas liestųsi tik su labia minkštu jų paviršiumi, užtikrinančiu aukščiausią komforto lygį.


Šie modeliai, skirtingai nuo tradicinių įausinių klausos aparatų, gali būti pritaikyti pirmo apsilankymo metu. T.y. nereikia laukti kol jie bus pagaminti. Išbandyti galima iškart. Be to šių klausos aparatų priežiūra yra nesudėtinga, pats naudotojas gali lengvai pakeisti susidėvėjusius antgaliukus. Šie aparatai yra itin maži, ne didesni (ar net mažesni) už tradicinius pilnai kanalinius modelius. Dėl savo savybių yra tinkami net ir augančioms ausims, t.y. tinka ir paaugliams, kuriems tradiciniai įausiniai klausos aparatai yra nerekomenduotini. Visgi šių klausos aparatų mes nesiūlytume vaikams ir senjorams, turintiems pirštų jautrumo ar judesių koordinacijos problemų, - viskas dėl itin mažo klausos aparatėlių dydžio.


Šių klausos aparatų nuolatinė kaina bus tik 500€ (už 12 kanalų CIC dydžio klausos aparatus!), o šiuo metu vienas CIC (pilnai kanalinis) klausos aparatas kainuoja tik 400€!


Susidomėjusiems siūlome registruotis pas mus!