Akcija

UAB Klausos Technika

UAB "Klausos technika" siūlo visą eilę sprendimų neprigirdintiesiems, kurtiesiems ir normaliai girdintiems žmonėms. Mes atstovaujame tik gerai pasaulyje žinomus gamintojus, pasaulinės rinkos lyderius, siūlome tik kokybiškas prekes, visada siekiame pasiūlyti geriausią rinkoje funkcijų rinkinio, kokybės/kainos santykį.

UAB “Klausos technika” prekiauja pasaulinio klausos aparatų gamybos lyderio "Siemens" klausos aparatais. Siūloma daug klausos aparatų šeimų ir kiekvienam, turinčiam problemų su klausa, galime surasti nuo keletos iki virš dvidešimties tinkamų variantų. Tokio klausos aparatų modelių pasirinkimo nesiūlo joks kitas gamintojas, jokia kita firma. Todėl mūsų klientai turi didžiausias galimybes pasirinkti tinkamiausią sprendimą kainos, savybių, tipo, dydžio ir kitais požiūriais. Be to kiekvienais metais "Siemens" pateikia vis naujus, pažangesnius klausos aparatų modelius, paprastai nuo vienos iki trijų-keturių naujų šeimų. Dauguma naujų "Siemens" klausos aparatų pasižymi unikaliomis savybėmis, inovacijomis, tokiomis kokių ir galima laukti iš rinkos ir technologijų lyderio. Kitos klausos aparatų kompanijos pateikia panašius sprendimus vėluodamos vienais ar keletu metų, o kai kurie sprendimai taip ir lieka unikalūs "Siemens" kompanijos gaminiams.

Išsamų siūlomų klausos aparatų palyginimą rasite mūsų tinklapyje: " Klausos aparatai".

UAB "Klausos technika" kontaktai:

KAUNAS

VILNIUS

V. Lašo gatvė 3

J. Balčikonio gatvė 3 - 287

LT-50166 Kaunas

LT-08247 Vilnius

telefonas:

(8 37) 332 777

telefonas:

(8 5) 2 617 024

el-paštas:

info@klausostechnika.lt

el-paštas:

info@klausostechnika.lt

Skype:

klausos.technika.kaunas

Skype:

klausos.technika.vilnius

Nuorodos:

V. Lašo gatvės gale šalia KMU klinikų troleibusų žiedo, priešais "Fresh market" parduotuvę.

Nuorodos:

Šalia Kalvarijų gatvės
(už SEB - Western Union pastato)
prieš Siemens areną, už Ozo parko.

Dirbame:

nuo Pirmadieno iki
Penktadienio - 9:00 - 17:00

Dirbame:

nuo Pirmadieno iki
Penktadienio - 9:00 - 18:00
pietų pertrauka - 13:00-14:00

ŠEŠTADIENĮ - tik iš anksto sutarus.

ŠEŠTADIENĮ - tik iš anksto sutarus.

Dėl klausos aparatų įsigijimo ar derinimo šeštadienį prašome iš anksto registruotis telefonu ar elektroniniu paštu.

Dėl klausos aparatų įsigijimo ar pritaikymo prašome iš anksto registruotis telefonu ar elektroniniu paštu.

Paslauga !

Vilniuje mūsų klientai gali pasidaryti audiogramą klausos aparatų pritaikymui.

Pas mus taip pat galima įsigyti "Siemens audiology group" priklausančios vokiečių firmos "A&M" nebrangius klausos aparatus. Taip pat prekiaujame "Siemens", "GP" ir "Panasonic" Vokietijoje, Anglijoje ir Japonijoje pagamintomis baterijomis klausos aparatams , vokiečių firmos "Egger" įdėklais nuo vandens ir triukšmo , įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis klausos aparatų ir įdėklų priežiūrai.

UAB „Klausos technika“ taip pat siūlo pasigaminti individualius klausos įdėklus užausiniams klausos aparatams. Šie įdėklai taip pat yra gaminami Vokietijos kompanijoje „Egger“, naudojant pačias pažangiausias skaitmenines technologijas užtikrinančias didžiausią šiuo metu įmanomą tikslumą, kas garantuoja nešiojimo komfortą. Naudojamos skaitmeninės technologijos taip pat leidžia pasiūlyti ypač didelę individualių ausies įdėklų tipų ir formų įvairovę.

UAB "Klausos technika" galima įsigyti Švedijos kompanijos "Bellman & Symfon" klausos sprendimus ("girdėti padedančias priemones"). "Bellman & Symfon" yra pasaulinė kompanija tiekianti įvairius klausos sprendimus kurtiesiems, neprigirdintiesiems ir normaliai girdintiems, tačiau turintiems sunkumų išgirsti tylesnius garsus. Siūlomų gaminių spektras iš tikrųjų platus, o kainos "nesikandžioja". Visi gaminiai lengvai įrengiami, lengvai eksploatuojami, lengvai transportuojami, lengvai papildomi naujomis funkcijomis ir patikimi.

Taip pažangias skaitmenines FM sistemas  skirtas naudoti tada, kada klausos aparatas neišsprendžia visų klausos problemų. Šios sistemos yra kuriamos ir gaminamos pažangių Švedų kompanijų Bellman & Symfon bei Comfort Audio. Šios sistemos sukurtos naudojant moderniausias skaitmenines technologijas, taip pat atsižvelgiant ir į šiuolaikinio dizaino reikalavimus. Šios, pilnai skaitmeninės sistemos yra universalios ir tinka naudoti su visų klausos aparatų gamintojų klausos aparatais. Nepaisant pažangiausių savybių ir Švediškos kokybės, jų kaina yra ne didesnė arba netgi gerokai žemesnė, nei kitų Lietuvoje naudojamų analoginių FM sistemų. Beje, didelei vaikų ir jaunimo grupei (moksleiviams ir studentams, iki 24 metų amžiaus) valstybė kompensuoja 100% mūsų siūlomų skaitmeninių FM sistemų kainos! Daugiau informacijos rasite mūsų tinklapyje.

Kadangi tinkamai nepritaikytas netgi geriausias klausos aparatas tikrai neduos gero rezultato, mes daug dėmesio kreipiame į klausos aparatų reguliavimą ir klientų atsiliepimus. Firmoje patyrę specialistai parenka ir reguliuoja klausos aparatus, konsultuoja klausos reabilitacijos klausimais. Pas mus užsukę turėkite laiko, nes darbas gali būti arba greitas arba geras, mes renkamės gerą. Tinkamam klausos aparato pritaikymui, apmokymui kaip juo naudotis gali prireikti 2 valandų, tačiau ir Jūs ir mes būsime tikri, kad tinkamas tinkamai parinktas ir tinkamai suderintas klausos aparatas bus ilgai ir komfortiškai nešiojamas ir “nešiojamas” tikrai ne stalčiuje.

Tuo pačiu tikslu mes visiems klientams siūlome galimybę išbandyti klausos aparatą savo įprastoje aplinkoje, t.y. žmogus kurį laiką, nerizikuodamas savo pinigais, gali nešioti sureguliuotą klausos aparatą ir tik tada spręsti ar jis jam tinkamas, o tik po to jį įsigyti (arba ne). 

Klausos aparatus pas mus galite įsigyti ir išperkamosios nuomos (lizingo) būdu.

Paprasčiausius klausos aparatus, kuriuos žmogus gali pats prisitaikyti, pagal pridedamas instrukcijas, galite įsigyti su pristatymu į namus.