Klausos  sprendimai:
kurtiesiems,  neprigirdintiems  ir turintiems problemų su klausa

 

Mes atstovaujame visame pasaulyje gerai žinomą Švedijos kompaniją Bellman & Symfon, kuri specializuojasi įvairių sprendimų žmonėms, turintiems klausos problemų, srityje. Kalbama ne tik apie neprigirdinčiuosius, bet ir kurčiuosius ar žmones, turinčius sunkumų išgirstant tylesnius garsus. Bellman & Symfon siūlo sistemas ir produktus, skirtus perspėjimo signalams, skambinimo signalų stiprinimui, bendravimui skirtus stiprintuvus, TV garso stiprinimui, etc.

Reikalinga informacija siūloma aparatūra yra perduodama beveik visais žmogaus pojūčiais: klausa (sustiprintu garsu, melodijomis), taktiliniu (vibracijomis), rega (blyksniais, spalvomis, šviesomis). Visi įrenginiai naudoja bent du iš šių pojūčių.

Dauguma įrenginių gali būti komplektuojami, lengvai jungiami su kitais, taip sudarant galimybę naudotojui susirinkti bet kokią jam priimtiną sistemą. Daugumos iš įrenginių, maitinamų baterijomis, pastarųjų tarnavimo laikas skaičiuojamas ne valandomis, dienomis, o metais.

Ypač universali Bellman Visit sistema leidžia sistemą sudaryti iš vieno ar daugiau, iš daugelio siūlomų siųstuvų – garso imtuvų, bei iš vieno ar keleto universalių šios informacijos priėmimo imtuvų – informacijos pateikimo įrenginių. Kadangi sistemos elementai veikia „bendraudami“ bevieliu būdu, naujo įrenginio įjungimui į sistemą, paprastai pakanka tik paspausti įjungimo mygtuką...  Be to visi įrenginiai veikia iki 80 metrų atstumu vienas nuo kito. Prireikus didesnio atstumo, yra Bellman & Symfon kartotuvai, kurie gali išplėsti veikimo diapazoną neribotai.

Bellman Visit sistemos taikymas neapsiriboja kurčiaisiais ir neprigirdinčiaisiai, bet gali būti naudojamas ir šeimų turinčių mažus vaikučius, - jie gali bet kada sužinoti kada vaikutis verkia; ar žmonių, slaugančių "lovos" ligonius, - gali sužinoti kada ligonis kalba arba šaukia (žr. kūdikio verkimo siųstuvas (jis, parinkus nustatymus, gali reaguoti ne tik į verksmą) ir imtuvus pavyzdžiui kišeninis imtuvas ir visi kiti imtuvai). Kitus taikymo pavyzdžius rasite mūsų puslapio skyrelyje „Klausos Sprendimų pavyzdžiai“.


Bellman Visit

Bellman Visit yra moderni bevielė sistema, padedanti neprigirdinetiesiems, kurtiesiems ir kitiems nepraleisti svarbių signalų ir garsų. Su Bellman Visit Jūs lengvai pastebėsite durų skambutį, telefoną, verkiantį vaikutį ir kt. Ir viskas yra integruota į vientisą bevielę sistemą.

Bellman Audio Maxi

Jei turite problemų su klausa, tačiau manote, kad Jums dar nereikia klausos aparato ar nenorite jo nešioti; jei turite klausos aparatą, bet Jums sunku jį užsidėti, "sugraibyti"; jei turite jutimo problemų arba jei ketinate naudotis klausą pagerinančiu įrenginiu tik fragmentiškai, - tai Bellman Audio Maxi gali būti Jums gera alternatyva. Bellman Audio Maxi yra klausos sprendimas, pagerinantis klausą bendrai, pavyzdžiui žiūrint televizorių ar bendraujant su žmonėmis. Be to, įrenginukas yra paprastas ir saugus naudoti, taigi gali tapti gera dovana Jūsų neprigirdinčiam giminaičiui bet kokia proga.

Belman Audio Mino

Jei turite problemų su klausa, tačiau manote, kad Jums dar nereikia klausos aparato ar nenorite jo nešioti, šis nedidukas ir patogus įrenginukas gali tapti gera alternatyva. Bellman Audio Mino yra klausos sprendimas, pagerinantis klausą bendrai, pavyzdžiui žiūrint televizorių ar bendraujant su žmonėmis. Be to, įrenginukas yra paprastas ir saugus naudoti, taigi gali tapti gera dovana Jūsų neprigirdinčiam giminaičiui bet kokia proga.

Bellman Skambutis

Bellman Skambutis, Bellman Telefono blyksnė ir  Bellman Žadintuvas yra grupė savarankiškų informacinių produktų, leidžiančių atpažinti signalus svarbiose situacijose. Padedant šiems įrenginiams Jūs atsibusite laiku, nepraleistite telefono skambučių.

 Bellman Scart

Sistema skirta klausytis TV.

Klausos sprendimų naudojimo pavyzdžiai

Čia galite paskaityti keletą realių pavyzdžių apie tai kaip kai kurie Bellman & Symfon sistemų vartotojai išsprendė savo problemas.