Klausos sprendimų sistema BELLMAN VISIT

 

Bellman Visit

 

Bellman Visit yra moderni bevielio ryšio atpažinimo ir informavimo sistema, kuri padeda neprigirdintiesiems, kurtiesiems ir kitiems atpažinti ir pajusti svarbius ir perspėjimo signalus. Su Bellman Visit Jūs lengvai pastebėsite durų ar telefono skambutį, verkiantį vaikutį, atidarytas duris ar langą, etc. Viskas yra integruota į modernią bevielio ryšio sistemą.

 

Bellman Visit buvo sukurta atkreipti dėmesį ir perspėti žmones apie įvykius jų natūralioje aplinkoje.

Bellman Visit keičia žmonių gyvenimus, nes:

 

Bellman Visit reiškia saugumą!

 

Naudodami Bellman Visit sistemą jausitės saugūs. Kad ir kur Jūs bebūtumėte būsite pasiekiami: žinosite kada atėjo svečias ar skambina telefonas, verkia vaikas ar suveikė gaisro signalizacija. Aiškūs informaciniai signalai: garsas, šviesa ir/arba vibracijos leidžia labai lengvai atskirti vieną įvykį nuo kito.


 

Bellman Visit reiškia lankstumą!

 

Su Bellman Visit Jūs esate pilnas situacijos šeimininkas. Bellman Visit yra itin lanksti sistema, leidžianti Jums pasirinkti individualų sprendimą. Įvairūs siųstuvai ir imtuvai gali būti jungiami/naudojami praktiškai bet kokiu būdu. Be to sistemą bet kada galima išplėsti, o sistemos „įrengimas“ ar išplėtimas užtruks vos vieną kitą minutę.

 

Bellman Visit reiškia laisvę!

 

Kadangi Bellman Visit yra bevielė sistemą, ji leidžia visiškai laisvai judėti namuose ir visada būti pasiekiamam svarbių signalų. Be to, visą sistemą galite pasiimti su savimi, kad ir kur bekeliautumėte!

 


Kas yra klausos sprendimai?

 

Paspauskite nuorodą ir sužinosite iš ko jie susideda:

klausos sprendimai

 


 

Durų skambučio siųstuvas


Bellman Visit Durų Skambučio siųstuvas yra Bellman Visit sistemos dalis, kuri Jums padeda pastebėti jei kas skambina į duris.

 

 Telefono/universalus siųstuvas


Bellman Visit Telefono siųstuvas yra Bellman Visit sistemos dalis, kuri Jums padeda pastebėti telefono skambučius.

 

 Gaisro signalizacijos siųstuvas


Bellman Visit Gaisro Signalizacijos siųstuvas informuos Jus suveikus gaisro signalizacijai. Jis pritvirtinamas prie lubų kaip bet kuris kitas gaisro detektorius.

 

 Vaiko verkimo siųstuvas


Bellman Visit Vaiko verkimo siųstuvas padeda Jums pastebėti kada verkia Jūsų vaikutis.

 

 Nešiojamas imtuvas


Bellman Visit Nešiojamas imtuvas priima signalus iš įvairių Visit siųstuvų ir perspėja Jus naudodamas visą eilę garsinių ir šviesos signalų skirtingiems įvykiams.

 

Kišeninis imtuvas


 Bellman Visit Kišeninis imtuvas priima signalus iš įvairių Bellman Visit siųstuvų ir perspėja Jus naudodamas įvairius vibracinius ir šviesos signalus skirtingiems įvykiams.

 

Pakrovėjas


Bellman Visit Pakrovėjas yra naudojamas pakrauti Bellman Visit Kišeninio imtuvo akumuliatorius bei atlieka kitas funkcijas.

 

 Rankinis imtuvas, dedamas ant riešo + kroviklis

 

Bellman Visit Rankinis imtuvas priima signalus iš įvairių Bellman Visit siųstuvų ir perspėja Jus naudodamas įvairius vibracinius ir šviesos signalus skirtingiems įvykiams.

 

Imtuvas Blyksnė


Bellman Visit imtuvas blyksnė patraukia Jūsų dėmesį ryškiais blyksniais ir spalvotomis lemputėmis.

 

Žadintuvas imtuvas


Bellman Visit Žadintuvas imtuvas yra puikus pasirinkimas norintiems laiku pabusti ryte. Be to jis taip pat informuoja Jus apie visus Bellman Visit siųstuvų signalus.

 

 Skaitmeninis žadintuvas imtuvas

 

Bellman Visit Skaitmeninis Žadintuvas imtuvas yra puikus pasirinkimas norintiems laiku pabusti ryte. Be to jis taip pat informuoja Jus apie visus Bellman Visit siųstuvų signalus. Taip pat turi eilę kitų patogių funkcijų.

 

 

Priedai


Su įvairiais priedais Bellman Visit produktų vartotojai papildomai gali išplėsti jų galimybes, įskaitant ir visą eilę papildomų funkcijų.